ACCESS STEAM+ DT8150E0

Ref: DT8150E0

Môj každodenný pomocník!

Naparovač odevov Tefal Access Steam+ umožňuje rýchle a účinné naparovanie so skvelými výsledkami aj na poslednú chvíľu! Výkonná konštrukcia naparovača s dvomi stupňami pary, liatou hliníkovou ohrevnou doskou s keramickým povrchom a ultrarýchlym zahrievaním zaisťuje každý deň vysoký výkon a účinné naparovanie. Vďaka jeho novej technológii môžete jediným zvislým pohybom naparovať čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek – aj v okamihu, kedy je už čas vyraziť!

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Naparovač odevov Tefal Access Steam+: Ľahší spôsob, ako mať vždy vyžehlené odevy každý deň!

Udržujte šatník každý deň ako zo škatuľky pomocou naparovača odevov Tefal Access Steam+, ktorý sa ľahko používa a ponúka pri rôznych typoch látky ultrarýchle a efektívne výsledky. S príkonom 1600 W a nepretržitým regulovaným parným výkonom zaisťuje vynikajúce výsledky. U jemných tkanín môžete použiť parný výkon 17 g/min., kým so stupňom Super Turbo si môžete užívať výkon 26 g/min. Ohrevná doska z liateho hliníka s keramickým povrchom zaistí ešte lepšie výsledky, kým vďaka rýchlemu zahriatiu len za 40 sekúnd s Vami naparovač Access Steam+ vždy drží krok. Vďaka revolučnému dizajnu a technológii vyhrievanej žehliacej dosky odstraňuje záhyby jediným zvislým pohybom bez toho, aby bola potrebná žehliaca doska – dokonalé na cesty aj na doladenie vzhľadu na poslednú chvíľu. To všetko dopĺňajú praktické funkcie, vrátane vynímateľného zásobníka na vodu s objemom 190 ml s ľahkým plnením pro dlhšie žehlenie, extra dlhého 3-metrového kábla a aretácie pary pre úplnú slobodu pohybu. K dispozícii sú naviac štyri praktické nástavce, vďaka ktorým je použitie ešte ľahšie: kefový nástavec na žehlenie hrubších látok, látkový nástavec na použitie pri jemných tkaninách a nástavec na puky pre dokonalé puky pri sakách či nohaviciach. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.

Výhody ACCESS STEAM+ DT8150E0

Rozlúčte sa so žehliacou doskou

Vďaka revolučnému dizajnu a jedinému zvislému pohybu môžete dosiahnuť hladké výsledky bez toho, aby ste potrebovali žehliacu dosku.

undefined

Vždy k dispozícii

Pripravený na použitie do 40 sekúnd, s nepretržitou regulovanou dodávku pary.

undefined

Stupeň Super Turbo

Pre vysoký parný ráz 26 g/min., dokonalý na odstránenie odolných záhybov a ošetrenie ťažkých materiálov.

undefined

Odevy si môžete hneď obliecť

Nová technológia vyhrievanej žehliacej dosky odstraňuje kondenzáciu pary, takže si môžete oblečenie okamžite obliecť.

undefined

Praktický

Veľký vynímateľný zásobník na vodu umožňuje dlhé naparovanie a ľahké plnenie.

undefined

Jednoduché použitie

Pohodlné a ľahké použitie:

3-metrový prívodný kábel
Aretácia pre nepretržitú dodávku pary
Ľahké ovládanie tlačidla zapnutia/vypnutia s kontrolkou

undefined

Vhodný pre všetky druhy odevov

Bezpečné použitie na všetkých druhoch látok vrátane tých najjemnejších, ako je hodváb.

undefined

3 druhy praktického príslušenstva

• Kefový nadstavec: pre ľahké použitie s ťažkými tkaninami •Látkový nástavec pre jemné látky • Antikorový háčik na dvere: odevy môžete pred naparovaním kdekoľvek prakticky zavesiť na vešiak 

undefined

Dezinfekcia

• ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

undefined

Navyše 2 praktické príslušenstvá

Odstraňovač žmolkov na očistenie od chĺpkov a prachu pred naparovaním, a nadstavec na puky pre ľahké vytvorenie pukov na nohaviciach a košeliach. 

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ