Automatické žehlenie Tefal Care For You YT3040E1

Ref: YT3040E1

Naparovacia samožehlička - Prvé riešenie starostlivosti o oblečenie od značky Tefal, ktoré automaticky odstraňuje záhyby a dezinfikuje.

  • AUTOMATICKÁ STAROSTLIVOSŤ O ODEVY: Čistič s naparovačom vyrovnáva záhyby, čistí a potláča zápachy – to všetko prostredníctvom automatického procesu, ktorý od používateľa nevyžaduje žiadne úkony a stará sa tak o maximálne pohodlie a praktické používanie.
  • VYHLADENIE POKRČENÝCH MIEST: Môžete vložiť jeden až tri kusy odevov a už o 10 minút si vytiahnete krásne vyhladené kúsky. Prípadne ich v spotrebiči môžete nechať až 30 minút a konečne sa zbaviť aj odolných záhybov.
  • PRÍRODNÁ DEZINFEKCIA: Vhodné aj na veľmi jemné materiály, z ktorých prúd pary dokáže odstrániť pachy a zničiť až 99,99 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* bez použitia pracieho prášku alebo chemických látok [*Externý laboratórny test vykonaný na bavlne, režim čistenia – 40 min],
Objavte všetky vlastnosti

699,00 €

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Naparovacia skriňa Tefal Care For You

Objavte prístroj starostlivosti o oblečenie, ktorý urobí všetku prácu za vás: Naparovacia skrinka Tefal Care For You vyhladzuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje pachy z oblečenia a všetkých domácich textílií – a to pomocou automatického procesu, ktorý už nemôže byť jednoduchší. Zmeňte svoju rannú rutinu: Vložte až 4 kusy oblečenia na účinné odstránenie záhybov len za 10 minút alebo ich nechajte vo vnútri až 30 minút, aby ste vyhladili i odolné záhyby. Jednoduchý 40-minútový dezinfekčný cyklus odstraňuje pach dymu či potravín, zatiaľ čo silný parný výkon zničí až 99.99 % vírusov a baktérií.* Ušetrite si čas a energiu pomocou domácej naparovacej skrinky, ktorá naplní všetky vaše potreby v starostlivosti o textil: Delegácia žehlenia, šetrné sušenie bez rizika zrazenia alebo spálenia, kompatibilita so všetkými tkaninami vrátane jemných látok, ľahko čitateľný displej a diaľkové ovládanie, elegantný vertikálny dizajn, ktorý šetrí priestor a mnoho ďalšieho. A to všetko spolu s prelomovou starostlivosťou o oblečenie každý deň.

undefined

Výhody Automatické žehlenie Tefal Care For You YT3040E1

Funkcia odstránenia záhybov

Jednoduchá automatická ranná rutina: Vložte až 3 kusy oblečenia na účinné odstránenie záhybov len za 10 minút alebo ich nechajte vo vnútri až 30 minút, aby ste vyhladili i odolné záhyby.

undefined

Dezinfikujúci parný výkon

Automatická večerná rutina bez stresu: Intenzívny prúd pary zničí až 99,99 % baktérií a vírusov* bez použitia čistiacich prípravkov alebo chemikálií. Dezinfikujte svoje jemné tkaniny po dlhom dni strávenom vonku. [*Externý laboratórny test bavlny, režim čistenia – 40 min.]

undefined

Jemné sušenie

Nehrozí riziko zrazenia alebo spálenia, ideálne pre jemnú bielizeň, ktorá by sa v sušičke poškodila.

undefined

Odstraňuje pachy:

Už nebudete potrebovať chodiť do čistiarne: Účinný parný výkon znižuje zápach a osviežuje oblečenie – ideálny na odstraňovanie odolných pachov, ako sú pachy dymu alebo vyprážaných jedál, z ťažko prateľných odevov a textílií.

undefined

Ideálne pre všetky tkaniny a bytový textil

Bezpečné pre všetky typy odevov bez rizika spálenia alebo zrážania: Jemné tkaniny ako hodváb a vlna, plyšové hračky, vankúše, prikrývky, objemné bundy a ďalšie.

undefined

Jednoduchá preprava a skladovanie

4 kolieska pre jednoduchú mobilitu a výsuvný priestorovo úsporný dizajn pre jednoduché uskladnenie.

undefined

Veľká odnímateľná nádrž na vodu

Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 2 L na dlhé samostatné používanie.

undefined

Mimoriadne tichá prevádzka

Udržujte oblečenie a bytový textil svieži a bez záhybov pri hlučnosti nižšej ako pri každodennom rozhovore – mimoriadne tiché každodenné praktické použitie.

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Externý laboratórny test na bavlne, čistiaci režim – 40 min.