COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130
COOK4ME+ CY851130

COOK4ME+ CY851130

Ref: CY851130

Objavte rýchlejší a nápaditější spôsob varenia

Multifunkčný hrniec Cook4me+ od značky Tefal je skvelý pomocník pre celú rodinu. Nájdete v ňom 150 zabudovaných receptov v slovenčine pre rýchlu a jednoduchú prípravu každodenných jedál. V tomto šikovnom multifunkčnom hrnci uvarí 120 receptov za menej ako 15 minút nielen profesionálny kuchár, ale aj kuchár začiatočník. Tento elektrický hrniec má jednoduché ovládanie vďaka displeju a dvom tlačidlám. Tento elektrický tlakový hrniec hravo nahradí ryžovar či parný hrniec.  Najväčšou výhodou je, že v ňom varíte podľa: 150 receptov, varíte podľa výberu ingrediencií, ktoré máte práve v chladničke, môžete variť podľa uložených obľúbených jedál, varíte podľa vlastného (ručného) nastavenie. Inteligentný multifunkčný hrniec Cook4me+ má 6 možností nastavenia varenia: Displej Vás bude navigovať vďaka štyrom užitočným funkciám v menu:

  • Ingrediencie
  • Recepty
  • Vlastné nastavenia
  • Obľúbené

Multifunkčný tlakový hrniec Cook4me + má 150 predprogramovaných receptov a šesť možností nastavenia varenia: varenie na pare, tlakové varenie, varenie s 3 úrovňami teploty, varenie pri nízkej teplote, mierne varenie, opekanie.  Elektrický tlakový hrniec Cook4me+ je dokonalým pomocníkom pre varenie rýchlych a jednoduchých jedál. Jednoducho si vyberiete, kliknete a postupujete krok za krokom. Je dokonalý pomocník pre varenie rýchlych a jednoduchých jedál. Jednoducho si vyberte, kliknite a postupujte krok za krokom.

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Inteligentný multifunkčný hrniec Cook4me+ vás prevedie každodennou prípravou jedál, rýchlo a ľahko!

So šikovným multifunkčným hrncom Cook4me+ si užite svojho osobného asistenta v kuchyni. Krok za krokom vás rýchlo prevedie dokonale pripravenými jedlami. Obsahuje štyri menu, vďaka ktorým vás prevedie krok za krokom, rýchlo a dokonale pripravenými jedlami: Varenie podľa ingrediencií: Ak chcete variť podľa konkrétnych surovín, jednoducho ich vyberte na digitálnej obrazovke, kliknite a Cook4me+ ich pre vás uvarí. Varenie podľa receptov: Cook4me+ obsahuje 150 slaných a sladkých receptov v slovenčine a prevedie vás krok za krokom prípravou lahodných jedál až pre 6 osôb. Varenie podľa manuálneho nastavenia: Pripravte si svoj vlastný recept vďaka možnosti nastavenia varenia. Nie je potrebné nič sledovať. Varenie je bezpečné a hrniec jedlo udrží teplé, pokým ho nezjete! Obľúbené jedlá: Vaše obľúbené jedlá sú rýchlo na dosah.

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ