CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0
CUBE UT2020E0

CUBE UT2020E0

Ref: UT2020E0

Prvý vysokotlakový naparovač na dezinfekciu a osviežovanie odevov so 100 % prirodzenou silou pary

Vysokotlakový naparovač Tefal Cube poskytuje všestranný výkon a pôsobivú parnú silu, ktorá uspokojí všetky vaše potreby domácej dezinfekcie a naparovania v jednom praktickom zariadení. Jeho mobilné prevedenie s dosahom 4,8 m a rukoväť umožňujú bezproblémový pohyb po vašej domácnosti. Prirodzená dezinfekčná sila vysokotlakovej pary s teplotou 155 °C zabíja až 99,9 % vírusov a baktérií**. Technológia vysokotlakovej pary v kombinácii s mimoriadne ľahkou naparovacou hlavicou dosahujú výnimočné výsledky každý deň.

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Tefal Cube: Vysokotlakový naparovač

Vysokotlakový naparovač Tefal Cube ponúka kombináciu ultraľahkej žehličky s pôsobivým výkonom pary, ktorá zabezpečí starostlivosť o oblečenie a iné materiály a predstavuje vysokovýkonné zariadenie na dezinfekciu a naparovanie v domácnosti, ktoré zaistí zdravé a bezpečné prostredie. Eliminuje až 99,9 % vírusov a baktérií** a odstráni pachy pomocou inteligentného mobilného zariadenia, ktoré vďaka prirodzenému čistiacemu výkonu vysokotlakovej pary jednoducho hygienizuje každú miestnosť vo vašej domácnosti . Tento všestranný prístroj je vybavený profesionálnou vysokotlakovou technológiou, ktorá vám poskytuje okamžitý a nepretržitý výkon pary. Žehlenie je jednoduché a intuitívne vďaka presnej špičke, ktorá sa dostane i k ťažko prístupným častiam odevu, ako sú švy a goliere. Vysoko účinné výsledky žehlenia a naparovania máte na dosah ruky vďaka kontinuálnemu výstupu pary až 90 g/min a parnému rázu až 200 g/min, ktoré si poradia i s nepoddajnými záhybmi. Toto všetko spolu s mimoriadne ľahkou naparovacou hlavicou pre jednoduchú manipuláciu a bezproblémovú každodennú starostlivosť o vaše odevy.

undefined

Vlastnosti

Steam & performance

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Od značky Tefal

**Vírusy: externé testy, september 2020, uskutočnené na myšacom norovíruse. V „normálnom“ režime, pri kontakte s bavlnou. Mikróby a baktérie: externé testy, apríl 2019, uskutočnené na zlatých stafylokokoch, klebsielle pneumoniae a E. coli. Vírusy, mikróby a baktérie sa eliminujú pri dôkladnom žehlení: pomocou min. 2 prejdení žehličkou dozadu a dopredu.