DAILYMIX HB533138
DAILYMIX HB533138
DAILYMIX HB533138

DAILYMIX HB533138

Ref: HB533138

Účinný a praktický tyčový mixér od značky Tefal pre každodenné použitie

Spoľahlivý výkon spolu s ľahkým ovládaním definujú tento tyčový mixér Tefal Dailymix. Vysokokvalitné čepele zaisťujú spoľahlivé fungovanie a odolnosť mixéra s výkonom 600 W. Intuitívne a ergonomické štartovacie tlačidlo s jednou rýchlosťou vám poskytuje úplnú kontrolu a pomôže rozmixovať akúkoľvek konzistenciu, všetky vaše obľúbené ingrediencie a recepty tak budete vedieť dokonale rozmixovať.

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Tyčový mixér Tefal Dailymix: Jednoduché mixovanie

Tyčový mixér Tefal Dailymix zaisťuje každodenný dokonalý výkon s radom rôznych praktických funkcií ponorného mixéra, ktorý každodenne plní svoju funkciu. Nové recepty teraz zvládnete bez námahy - lahodné domáce polievky, pyré, salsa, pesto a mnohé ďalšie. Vysoko intuitívne a ľahko použiteľné štartovacie tlačidlo s jednou rýchlosťou sa postará o akúkoľvek konzistenciu alebo textúru. Spoľahlivý 600 W motor zabezpečí optimálne mixovanie behom chvíľky. Objavte dokonalý ponorný mixér s ochranou proti rozstreku surovín, vďaka ktorej zostane vaša kuchyňa čistá. Odnímateľné časti, vhodné do umývačky riadu, odmerná nádoba s objemom 800 ml a všestranné nadstavce vám umožnia povoliť uzdu vašej kulinárskej fantázii.

Výhody DAILYMIX HB533138

Dokonalé výsledky mixovania

Tento tyčový mixér s výkonom 600 W vám umožní dosiahnuť rýchle výsledky s vysoko efektívnym výkonom, ktorý sa skvele hodí pre rad rôznych receptov.

undefined

Výkon 600W

Spoľahlivé fungovanie je vám na dosah, výkon 600 W pre optimálne mixovanie a okamžité výsledky s využitím všetkých vašich obľúbených receptov a surovín.

undefined

Šľahacia metlička

Všetko, čo potrebujete pri šľahaní, máte na dosah ruky, ideálny pre dokonalé omelety, vaječné bielky, pusinky a ďalšie.

undefined

Sekáčik

Objavte bezchybné sekanie, ideálne na zeleninu, salsu, bylinky, korenie a ďalšie.

undefined

Odmerná nádoba

Odmerná nádoba s objemom 800 ml sa skvele hodí napríklad na domáce polievky, pyré, pesto a ponúka ideálnu kapacitu na každú príležitosť.

undefined

Dizajn znižuje nečistoty:

Uchovávajte svoju kuchyňu dokonale čistú vďaka ochrane proti rozstreku surovín pre čistejšie a príjemnejšie mixovanie, ktoré predchádza vzniku nečistôt a neporiadku.

undefined

Ergonomická rukoväť

Objavte úplne pohodlné mixovanie vďaka dobre uchopiteľnej rukoväti s inteligentnou ergonómiou a ľahko prístupným ovládaním.

undefined

Ľahké ovládanie

Vysoko intuitívne štartovacie tlačidlo s jednou rýchlosťou, ktoré sa dá ľahko používať. Vďaka jednej rýchlosti, ktorá naplní všetky vaše potreby pri mixovaní.

undefined

Odporúča šéfkuchár

Odporúča a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ