EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0
EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0
EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0
EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0
EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0

EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0

Ref: FV5737E0

Najvyššia kĺzavosť (1). Vyšší parný výkon (2).

  • Žehliaca plocha Durilium Airglide: Pozdvihnite svoj zážitok s naparovacou žehličkou na vyššiu úroveň s bezchybnou kĺzavosťou a ešte vyšším výkonom
  • Rýchle zahriatie: 2500 W energie pre žehličku s rýchlym zahrievaním
  • Účinné žehlenie a rýchle výsledky: Naparovacia žehlička s nepretržitým výstupom pary až 45 g/min zabezpečí výnimočné výsledky
Objavte všetky vlastnosti

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Žehlička EASYGLISS PLUS: kĺzavosť a účinnosť

Spojenie vynikajúcej kĺzavosti po prádle s vysokým parným výkonom a vylepšenými funkciami, naparovacia žehlička EASYGLISS PLUS umožňuje rýchle a jednoduché žehlenie. Žehlička Easygliss Plus je vybavená našou veľmi tenkou žehliacou plochou s technológiou Durilium Airglide. Doprajte svojmu oblečeniu vylepšený model s príkonom až 2500 W pre rýchle zahriatie, nepretržitým výstupom pary až 45 g/min pre vysoko efektívne žehlenie a extra výkonný parný ráz až 220 g/min odstráni aj tie najodolnejšie záhyby. Objavte žehličku, ktorá svojimi vylepšenými funkciami zodpovedá vyšším štandardom: ochrana auto-off (automatické vypnutie) činí každodenné žehlenie bezpečnejším, funkcia anti-drip udržuje tkaninu nepoškvrnenú a chránenú a 100% aktívne parné otvory zaisťujú maximálnu distribúciu pary a pokrytie.

undefined

Výhody EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0

Jednotka v kĺzavosti*

Najvyššia kĺzavosť značky Tefal. * Vyšší parný výkon. * Objavte maximálny výkon s najlepšou žehliacou plochou od Tefal s technológiou Durilium Airglide, ktorá zaistí vynikajúcu kĺzavosť.

undefined

Príkon 2500 W pre rýchle zohriatie

Perfektná naparovacia žehlička s príkonom 2500 W pre rýchle zahriatie ponúka silný výkon pre každodenné použitie.

undefined

Účinný žehliaci výkon

Nepretržitý výstup pary až 45 g/min umožňuje efektívnejšie žehlenie s vysokým výkonom, aby ste mali vyžehlené čo najskôr.

undefined

Parný ráz na nepoddajné záhyby

Extra silný parný ráz 220 g/minútu si hravo poradí s nepoddajnými záhybmi aj na hrubých látkach.

undefined

Bezpečnostné automatické vypnutie

Ak žehlička zostane bez dozoru, automaticky sa prepne do pohotovostného režimu po 8 minútach, ak zostane vertikálne stáť, a po 30 sekundách, ak zostane bez pohybu na svojej žehliacej ploche alebo na boku. Zabráni sa tým spáleniu látky a plytvaniu energiou.

undefined

Ochranná funkcia Anti-Drip

Zachovajte svoje prádlo bez škvŕn vďaka ochrannému systému anti-drip pre dokonale čisté oblečenie, aby ste vyzerali skvelo každý deň.

undefined

Maximálna distribúcia pary

Vybavená 100 % aktívnymi parnými otvormi, skúste vynikajúce pokrytie parou pre bezkonkurenčnú efektívnosť a ľahšie žehlenie.

undefined

Presná špička pre ľahký prístup

Kvalitne spracovaný dizajn obsahuje presnú špičku pre ľahký prístup, ktorá vám umožní vyhladiť záhyby všade, dokonca aj na ťažko prístupných miestach ako sú švy a goliere.

undefined

Automatické nastavenie pary

Vďaka automatickému parnému systému je Tefal Express Airglide bezkonkurenčne jednoducho ovládateľným parným generátorom, ktorý umožňuje nastaviť správnu kombináciu pary a teploty jediným otočením gombíka.

undefined

Systém ľahkého doplnenia vody pre dlhé a pohodlné žehlenie.

Táto naparovacia žehlička je vybavená nádržkou s extra veľkým doplňovacím otvorom pre ľahké každodenné žehlenie.

undefined

Žehliaca plocha Durilium Airglide odolná proti poškriabaniu

Vysoko kvalitná žehliaca plocha Durilium Airglide, ktorá zaisťuje výnimočnú kĺzavosť a dlhotrvajúcu funkčnosť, bola navrhnutá pre skvelú trvanlivosť a výsledky každý deň.

undefined

Bezproblémové vertikálne naparovanie

Naparovanie jemných látok alebo dlhých odevov je jednoduché vďaka funkcii vertikálnej pary. Je ideálna na vyhladenie záhybov na oblekoch či iných odevoch, ktoré sa vešajú na vešiak, dokonca aj na záclony.

undefined

Vlastnosti

VÝKON A PARA

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

* Od firmy Tefal v porovnaní s inými žehliacimi plochami * V porovnaní s predchádzajúcou generáciou Easygliss
(1) Od firmy Tefal v porovnaní s inými žehliacimi plochami od Tefalu (2) V porovnaní s predchádzajúcou generáciou Easygliss