Hrniec s pokrievkou Tefal Unlimited G2554672 24 cm

Ref: G2554672

Predajca : Tefal Shop

Obvlášť odolný nepriľnavý povrch

Nezameniteľný prskavý zvuk kuracieho mäsa v panvici, cvendžiaci kuchynský riad, rýchly pohyb varešky v správnom tempe... Extrémne varenie si vyžaduje kuchynský riad, ktorý zvládne extrémne podmienky. Kastról Tefal Unlimited spája úplne nový povrch TITANIUM s vynikajúcou nepriľnavosťou a odolnosťou a obzvlášť silným dnom THERMO-FUSION™+, ktoré povýši vaše výsledky v kuchyni na novú úroveň.

Zobraziť viac

62,90 €

Skladom

|Dodanie 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

K dispozícii ešte

Set riadu Tefal Unlimited klasické 26 cm, palacinky 25 cm panvice a hrnce s pokrievkou 24 cm

109,45 €

Set riadu Tefal Unlimited klasické 26 cm, palacinky 25 cm panvice a hrnce s pokrievkou 24 cm

Obzvlášť odolný kastról Tefal Unlimited

Nepriľnavosť a odolnosť: Predstavujeme vám ideálny kuchynský riad, s ktorým budete cítiť rozdiel pri varení. Značka Tefal s hrdosťou predstavuje nový rad kuchynského riadu odolného voči extrémnym podmienkam, aby sa vaše majstrovské dielo stalo skutočnosťou, od sporáka až na tanier. Kastról Tefal Unlimited zaisťuje extrémnu odolnosť a zároveň nekompromisné štandardy kvality. Úplne nový povrch TITANIUM zlučuje praktickosť nepriľnavého povrchu a extrémnu odolnosť. Tento kastról bol navrhnutý tak, aby ste bez problémov pripravili lahodné omáčkové jedlá plné chuti. Objavte kastról, ktorý je nevyhnutný pre lahodné výsledky, či už zvolíte dusenie, smaženie a pozvoľné alebo pomalé varenie. Povýšte svoje kuchárske umenie na úplne novú úroveň s doposiaľ najlepším kuchynským riadom značky Tefal s nepriľnavým povrchom.

Výhody Hrniec s pokrievkou Tefal Unlimited G2554672 24 cm

TITANIUM nepriľnavý povrch

Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch je obzvlášť trvanlivý a odolný vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 

undefined

100 % bezpečný nepriľnavý povrch

0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*

*Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboly na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

undefined

THERMO-SIGNAL ™

Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok tepelnej úpravy jedla, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

undefined

THERMO-FUSION™+

 

Vďaka extra veľkej ploche panvice v kombinácii s jej hrubým dnom zaručuje Thermo-Fusion™+ rýchly ohrev a homogénne vedenie tepla v panvici pre rovnomerne uvarený pokrm.

 

undefined

Sklenená pokrievka

Pripravované jedlá môžete pri varení ľahko sledovať vďaka elegantnej sklenenej pokrievke.

undefined

Kompatibilita so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie

Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

undefined

Vysoko efektívny nepriľnavý povrch

Praktické varenie a jednoduché čistenie z oboch strán. Navrhnuté tak, aby vaše každodenné potreby.pri varení boli uspokojené.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

undefined

Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

undefined

FAQ