Impact, panvica 28 cm
Impact, panvica 28 cm
Impact, panvica 28 cm
Impact, panvica 28 cm
Impact, panvica 28 cm

Impact, panvica 28 cm

Ref: G2910602

Predajca : Tefal Shop

Kuchynská panvica s minimálnym dopadom na životné prostredie a maximálnou odolnosťou

 • Náš nepriľnavý povrch Titanium odolný voči poškriabaniu vydrží až šesťkrát dlhšie (v porovnaní so štandardným nepriľnavým povrchom značky Tefal) vďaka mimoriadne tvrdému kryštálovému-zosilneniu.
 • Bezpečný nepriľnavý povrch, bez PFOA, bez olova, bez kadmia. Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami. 
 • Táto vysoko kvalitná panvica bola vyrobená pomocou recyklovaných materiálov a je z 99 % recyklovateľná, navyše má bezpečný a nepriľnavý povrch (bez PFOA, bez olova a bez kadmia)
Objavte všetky vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Odolná panvica s minimálnym dopadom na životné prostredie

V spoločnosti Tefal vieme, aké cenné sú zdroje našej planéty. Preto sme vyrobili odolnú panvicu Impact z recyklovaných materiálov – a s recyklovateľným dizajnom, aby sme minimalizovali jej dopad na životné prostredie. V oblasti výkonu pri varení sme nerobili žiadne kompromisy: Objavte najlepší nepriľnavý povrch spoločnosti Tefal, ktorý je odolný voči poškriabaniu, dno s funkciou rovnomerného rozptýlenia tepla a dizajn vhodný do rúry, ktoré sľubuje lahodné domáce jedlá, či sú to neodolateľné šťavnaté tuniakové steaky, chrumkavé zeleninové burgre alebo opečené zemiaky – a to všetko vďaka mimoriadne robustnému a odolnému produktovému radu.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

U nás vo Francúzsku vyrábame kuchynský riad, ktorý je svetovou jednotkou.
Naše sídlo je vo Francúzsku, kde sa aj vyrába väčšina nášho riadu v našich dvoch továrňach. Je navrhnuté a vyrobené v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie a odbornosť. ​
Naše panvice sú vyrobené v Rumilly a odtiaľ ich posielame do celého sveta! ​

undefined

FAQ