Impact, panvica 28 cm

Ref: G2910602

Predajca : Tefal Shop

Kuchynská panvica s minimálnym dopadom na životné prostredie a maximálnou odolnosťou

 • Náš nepriľnavý povrch Titanium odolný voči poškriabaniu vydrží až šesťkrát dlhšie (v porovnaní so štandardným nepriľnavým povrchom značky Tefal) vďaka mimoriadne tvrdému kryštálovému-zosilneniu.
 • Bezpečný nepriľnavý povrch, bez PFOA, bez olova, bez kadmia. Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami. 
 • Táto vysoko kvalitná panvica bola vyrobená pomocou recyklovaných materiálov a je z 99 % recyklovateľná, navyše má bezpečný a nepriľnavý povrch (bez PFOA, bez olova a bez kadmia)
Objavte všetky vlastnosti

54,90 €

Nedostupné

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Odolná panvica s minimálnym dopadom na životné prostredie

V spoločnosti Tefal vieme, aké cenné sú zdroje našej planéty. Preto sme vyrobili odolnú panvicu Impact z recyklovaných materiálov – a s recyklovateľným dizajnom, aby sme minimalizovali jej dopad na životné prostredie. V oblasti výkonu pri varení sme nerobili žiadne kompromisy: Objavte najlepší nepriľnavý povrch spoločnosti Tefal, ktorý je odolný voči poškriabaniu, dno s funkciou rovnomerného rozptýlenia tepla a dizajn vhodný do rúry, ktoré sľubuje lahodné domáce jedlá, či sú to neodolateľné šťavnaté tuniakové steaky, chrumkavé zeleninové burgre alebo opečené zemiaky – a to všetko vďaka mimoriadne robustnému a odolnému produktovému radu.

undefined

Výhody Impact, panvica 28 cm

Nepriľnavý povrch Titanium

Náš nepriľnavý povrch s úpravou proti poškriabaniu Titanium obsahuje mimoriadne tvrdé prvky pre maximálnu odolnosť a dlhodobý robustný výkon vydrží až šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardnými povrchmi Titanium značky Tefal.

undefined

Bezpečný nepriľnavý povrch

V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

undefined

Technológia Thermo-Signal™

Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal™ sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

undefined

Vyrobené z recyklovaných materiálov

Telo zo 100% recyklovaného hliníka * pomáha znížiť dopad na životné prostredie: Recyklovaný hliník vyžaduje pre svoju výrobu až o 90 % menej energie, než primárny hliník.

*Recyklovaný hliník predstavuje v priemere 82 % celého produktu

undefined

Plne recyklovateľné

Dizajn podporuje obehové hospodárstvo, takže si môžete vychutnať to najlepšie z oboch svetov a podieľať sa na ochrane planéty používaním vysokokvalitného kuchynského riadu, ktorý je 99 % recyklovateľný po rokoch spokojného používania.

undefined

Pokročilá indukcia

Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá. Kompatibilné so všetkými typmi varných dosiek.

undefined

Nenahraditeľný formát

Na zdravé recepty plné chuti, ako sú rybie filé s citrónom a kôprom, pečená špargľa a chrumkavé zeleninové burgery bez pridaného tuku.

undefined

Vhodné do rúry

Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného domáceho varenia: Je vhodné na varnú dosku aj do rúry pre zjednodušenie každodenného domáceho varenia

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

U nás vo Francúzsku vyrábame kuchynský riad, ktorý je svetovou jednotkou.
Naše sídlo je vo Francúzsku, kde sa aj vyrába väčšina nášho riadu v našich dvoch továrňach. Je navrhnuté a vyrobené v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie a odbornosť. ​
Naše panvice sú vyrobené v Rumilly a odtiaľ ich posielame do celého sveta! ​

undefined

FAQ