Impact, panvica 30 cm
Impact, panvica 30 cm
Impact, panvica 30 cm
Impact, panvica 30 cm
Impact, panvica 30 cm
Impact, panvica 30 cm
Impact, panvica 30 cm

Impact, panvica 30 cm

Ref: G2910702

Kuchynská panvica s minimálnym dopadom na životné prostredie a maximálnou odolnosťou

  • Náš nepriľnavý povrch Titanium odolný voči poškriabaniu vydrží až šesťkrát dlhšie (v porovnaní so štandardným nepriľnavým povrchom značky Tefal) vďaka mimoriadne tvrdému kryštálovému-zosilneniu.
  • Bezpečný nepriľnavý povrch, bez PFOA, bez olova, bez kadmia. Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami. 
  • Táto vysoko kvalitná panvica bola vyrobená pomocou recyklovaných materiálov a je z 99 % recyklovateľná, navyše má bezpečný a nepriľnavý povrch (bez PFOA, bez olova a bez kadmia)
  • Mimoriadne odolné uchá zvyšujú bezpečnosť a dlhú životnosť, má pevné a pohodlné uchopenie, čo je drobný detail s veľkým efektom
Objavte všetky vlastnosti

Odoslané z Tefal Shop – Dodanie do 2 až 3 dní (zadarmo pri objednávke nad 40€). Bezplatné vrátenie. -

CB-Mastercard-Visa-Amex-PayLib.png

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

Odolná panvica s minimálnym dopadom na životné prostredie

V spoločnosti Tefal vieme, aké cenné sú zdroje našej planéty. Preto sme vyrobili odolnú panvicu Impact z recyklovaných materiálov – a s recyklovateľným dizajnom, aby sme minimalizovali jej dopad na životné prostredie. V oblasti výkonu pri varení sme nerobili žiadne kompromisy: Objavte najlepší nepriľnavý povrch spoločnosti Tefal, ktorý je odolný voči poškriabaniu, dno s funkciou rovnomerného rozptýlenia tepla a dizajn vhodný do rúry, ktoré sľubuje lahodné domáce jedlá, či sú to neodolateľné šťavnaté tuniakové steaky, chrumkavé zeleninové burgre alebo opečené zemiaky – a to všetko vďaka mimoriadne robustnému a odolnému produktovému radu.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

U nás vo Francúzsku vyrábame kuchynský riad, ktorý je svetovou jednotkou.
Naše sídlo je vo Francúzsku, kde sa aj vyrába väčšina nášho riadu v našich dvoch továrňach. Je navrhnuté a vyrobené v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie a odbornosť. ​
Naše panvice sú vyrobené v Rumilly a odtiaľ ich posielame do celého sveta! ​

undefined

FAQ