INFINY FORCE V2 3v1 HB943838
INFINY FORCE V2 3v1 HB943838

INFINY FORCE V2 3v1 HB943838

Ref: HB943838

Poskytuje nespočetné možnosti!

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Tyčový mixér Infiny Force: Mimoriadne presný

Tyčový mixér Tefal Infiny Force ponúka presné a ľahké mixovanie, dlhú životnosť a okamžité výsledky. Nové recepty ako napríklad lahodné domáce polievky, pyré, salsa, pesto a mnohé ďalšie zvládnete bez námahy. Tento tyčový mixér je vybavený exkluzívnymi nožmi Powelix Life, ktoré zaisťujú výnimočne dlhú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať o 30 % rýchlejšie. Maximálna presnosť je na dosah s ľahko použiteľným viacrýchlostným štartovacím tlačidlom, vďaka ktorému dosiahnete ľubovoľnú štruktúru alebo výsledok. Výkon 1000 W poskytuje optimálne mixovanie v sekunde, dokonca aj pri tvrdších surovinách. Objavte dokonalý ponorný mixér s pôsobivým radom funkcií: ochrana proti rozstreku surovín, vďaka ktorej zostane vaša kuchyňa čistá, odnímateľné časti, vhodné do umývačky riadu, odmerná nádoba s objemom 800 ml a všestranné nástavce, vrátane sekáčika s 500 ml nádobou, šľahacie metly a nástavce na omáčku.

undefined

Výhody INFINY FORCE V2 3v1 HB943838

Odolné nože s vysokou výkonnosťou

Objavte naše exkluzívne nože Powelix Life Blades, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať o 30 % rýchlejšie.

undefined

Výkon 1000 W

Výkon 1000 W prináša rýchle výsledky pri príprave vašich obľúbených receptov. Zaisťuje optimálne mixovanie širokej škály surovín.

undefined

Ľahké ovládanie

Viacstupňové štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu a s variabilnými ovládacími prvkami dosiahnete ľubovoľnú štruktúru a želaný výsledok a vďaka vylepšenej ergonómii už nemôže byť používanie tohto mixéra jednoduchšie.

undefined

Žiadny neporiadok alebo striekance

Ochrana proti rozstriekaniu surovín zachová vašu kuchyňu bez nečistôt pre maximálne pohodlie.

undefined

Ľahké čistenie

Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať v umývačke pre čistenie bez námahy, ktoré prináša úroveň pohodlia ideálnu pre každodenné použitie.

undefined

Odmerná nádoba

Odmerná nádoba s objemom 800 ml je skvelá napríklad pre domáce polievky, pyré, pesto a ponúka ideálnu kapacitu pre každú príležitosť.

undefined

Sekáčik

Objavte bezchybné sekanie, ideálne na zeleninu, salsu, bylinky, korenie a ďalšie.

undefined

Šľahacia metlička

Všetko, čo potrebujete na šľahanie máte na dosah ruky, ideálny pre dokonalé omelety, vyšľahanie vaječných bielkov, pusinky a ďalšie.

undefined

Odporúča šéfkuchár

Produkt odporúča šéfkuchár Ondřej Slanina.

undefined

Večeriame spoločne

Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ