5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean
5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean

5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean

Ref: L1549043

Predajca : Tefal Shop

Stohovateľný riad Ingenio, zjednodušte si varenie

 • ZJEDNODUŠTE SI VARENIE: Premiestňujte nádoby na varenie z varnej dosky do rúry a zvyšky uložte do chladničky* vďaka systému odnímateľnej rukoväte, ktorý poskytuje výnimočné pohodlie pre každý deň. Zjednodušte si varenie s produktami Ingenio!
 • ČO JE SÚČASŤOU BALENIA: 5-dielna súprava: panvice 22/28 cm + rajnice 16/20 cm + 1 odnímateľná rukoväť
 • ÚSPORA PRIESTORU: Vďaka svojmu priestorovo úspornému a stohovateľnému dizajnu sa nádoby na varenie Ingenio prakticky zmestia do linky, skriniek a na police
Objavte všetky vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Kuchynský riad Ingenio Easy Cook & Clean: 100 % ľahké čistenie

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite sporáky, zohrejte rúru a uložte zvyšky jedla priamo do chladničky vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajnou vychytávkou: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg**, a ochrana našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Nová sada Ingenio Easy Cook & Clean dosahuje vynikajúce výsledky bez námahy. Objavte kuchynský riad s nepriľnavým vnútorným aj vonkajším povrchom pre ľahké a bezstarostné čistenie, ktoré už nemôže byť jednoduchšie. Vysokokvalitný povrch Titanium má vysokú odolnosť, zatiaľ čo dno s funkciou rozptýlenia tepla zaisťuje optimálne vedenie tepla pre rovnomerne uvarené jedlo. Či už ide o každodenné jedlá pripravované od základu alebo víkendové obľúbené pokrmy pre celú rodinu, pri chutnom domácom varení neplatia žiadne skratky. Značka Tefal ponúka kuchynský riad, ktorý urýchli proces čistenia, takže získate viac času na to, čo je naozaj dôležité.

Výhody 5-dielna súprava Ingenio Easy Cook & Clean

Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

undefined

Odolná odnímateľná rukoväť

Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

undefined

Bezpečný nepriľnavý povrch

V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

undefined

Nepriľnavý povrch Titanium

Vysokokvalitný povrch značky Tefal s titánovou zložkou sa vyznačuje vynikajúcou nepriľnavosťou a zaisťuje ľahké umývanie a varenie, ktoré zachová živiny a chuť surovín.

undefined

Technológia Thermo-Signal™

Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal™ sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

undefined

100 % jednoduché čistenie vnútornej a vonkajšej strany

Objavte možnosť rýchleho a jednoduchého umývania vďaka produktu s plne potiahnutým povrchom: vnútri, zvonku spolu s ochranou pred plameňmi pre ľahké a rýchle čistenie.

undefined

Dno s funkciou rozptýlenia tepla

Dno s funkciou rovnomerného rozptýlenia tepla po povrchu panvice pre jedinečne rovnomerné výsledky varenia.

undefined

Kompatibilita s varnými doskami

Plne kompatibilný so všetkými varnými doskami – plyn, elektrina aj keramika – s výnimkou indukcie

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Kompletne navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie.

undefined

Svetová jednotka v oblasti kuchynského riadu*

Značka Tefal sa usiluje zabezpečiť dokonalé výsledky varenia – o dôvod viac, prečo si vybrať práve Tefal! [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.]

undefined

Energeticky úsporné varenie

Ekologicky šetrné: Pokročilá technológia Thermo-Signal® značí presnú počiatočnú teplotu pre dokonalé vypráženie, a zabraňuje tak plytvaniu energiou, ku ktorej dochádza pri príliš dlhom rozohrievaní riadu na varenie.

undefined

Varenie šetrné voči životnému prostrediu:

Ekologicky šetrné: Rad kuchynského riadu Tefal vám umožňuje variť bez pridaného tuku. Je to nielen zdravé, ale aj ekologické. Obmedzenie spotreby živočíšnych proteínov je kľúčové pre zníženie nášho negatívneho vplyvu na životné prostredie. Týka sa to okrem iného aj mliečnych produktov, ako je maslo.

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

** Podľa interných testov.

*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.

**** Prísnejšie kontroly, než aké vyžadujú platné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.