8-dielna súprava Ingenio Natural Force: rajnice 16/20 cm + panvice 22/26 cm + sklenené pokrievky 16/20 cm + 2 odnímateľné držadlá

Ref: L3969153

Predajca : Tefal Shop

Ingenio, zjednodušte si varenie!  

 • ZJEDNODUŠTE SI VARENIE: Premiestňujte nádoby na varenie z varnej dosky do rúry a zvyšky uložte do chladničky* vďaka systému odnímateľnej rukoväte, ktorý poskytuje výnimočné pohodlie pre každý deň. Zjednodušte si varenie s produktami Ingenio!

 • ČO JE SÚČASŤOU BALENIA: 8-dielna súprava: rajnice 16/20 cm + panvice 22/26 cm + sklenené pokrievky 16/20 cm + 2 odnímateľné držadlá

 • ÚSPORA PRIESTORU: Vďaka svojmu priestorovo úspornému a stohovateľnému dizajnu sa nádoby na varenie Ingenio prakticky zmestia do linky, skriniek a na police

Objavte všetky vlastnosti

169,00 €

Nedostupné

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Súprava riadu na varenie Ingenio Natural Force: Prirodzene odolná

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite sporáky, zohrejte rúru a uložte zvyšky jedla priamo do chladničky vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajnou vychytávkou: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg**, a ochrana našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Objavte Ingenio Natural Force, novinku, ktorú si žiadny zdravý kuchár nesmie nechať ujsť. Povrch Mineralia+ je prvý mimoriadne odolný nepriľnavý povrch značky Tefal, obohatený o minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výnimočný minerál tvrdý ako železo. Kvôli ochrane jeho prirodzených vlastností sa ťaží priamo zo zeme a pri výrobnom procese sa nepoužívajú a nepridávajú žiadne chemikálie. Výsledkom je povrch obohatený o kalcium, ktorý má osvedčené nepriľnavé vlastnosti pre jednoduché nízkotučné varenie každý deň. Celú sadu dopĺňajú najnovšie inovácie značky Tefal: Thermo-Signal™ pre dokonalé smaženie jedál a Thermo-Fusion™ pre rýchle a rovnomerné varenie.

Výhody 8-dielna súprava Ingenio Natural Force: rajnice 16/20 cm + panvice 22/26 cm + sklenené pokrievky 16/20 cm + 2 odnímateľné držadlá

Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

undefined

Odolná odnímateľná rukoväť

Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

undefined

Bezpečný nepriľnavý povrch

V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

undefined

Nepriľnavý povrch Mineralia+

Náš nepriľnavý povrch Mineralia+ je obohatený o mimoriadne odolné minerály a má extrémne dlhú životnosť, čo uľahčuje každodenné zdravé varenie.

undefined

Technológia Thermo-Signal®

Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 

undefined

Jednoduché čistenie

Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom vnútri pre ľahké čistenie a praktické varenie.

undefined

Perfektná kompatibilita

Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek pre úplnú flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčnými.

undefined

Pokročilá indukcia

Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Kompletne navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie.

 

undefined

Doba na vychladnutie

Ekologická výhoda: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

undefined

Nenahraditeľný formát

Na zdravé recepty plné chuti, ako sú rybie filé s citrónom a kôprom, pečená špargľa a chrumkavé zeleninové burgery bez pridaného tuku.

undefined

Tefal: Svetová jednotka v oblasti kuchynského riadu*

Značka Tefal sa usiluje zabezpečiť dokonalé výsledky varenia – o dôvod viac, prečo si vybrať práve Tefal! [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.]

 

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Neuchovávajte kyslé potraviny.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. ** Podľa interných testov. *** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. **** Prísnejšie kontroly, než aké vyžadujú platné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.