13-dielna sada Ingenio Unlimited

Ref: L7639543

Predajca : Tefal Shop

Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • ZJEDNODUŠTE SI VARENIE: Premiestňujte nádoby na varenie z varnej dosky do rúry a zvyšky uložte do chladničky* vďaka systému odnímateľnej rukoväte, ktorý poskytuje výnimočné pohodlie pre každý deň. Zjednodušte si varenie s produktami Ingenio!
 • ČO JE SÚČASŤOU BALENIA: 13-dielna sada: panvice 24/28 cm + rajnice 16/20 cm + hlboká panvica 24 cm + sklenené pokrievky 16/20/24 cm + 3 doplnky (lyžica, naberačka, obracačka) + 2 odnímateľné rukoväte
 • ÚSPORA PRIESTORU: Vďaka svojmu priestorovo úspornému a stohovateľnému dizajnu sa nádoby na varenie Ingenio prakticky zmestia do linky, skriniek a na police
Objavte všetky vlastnosti

207,00 €

Skladom

|Dodanie 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Riad na varenie Tefal Ingenio Unlimited: obzvlášť odolný

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite sporáky, zohrejte rúru a uložte zvyšky jedla priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajnou vychytávkou: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg**, a ochrana našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Úprava proti poškriabaniu, nepriľnavosť a odolnosť: Tá správna voľba panvíc, s ktorými pocítite rozdiel. Súpravy hrncov a panvíc Tefal Unlimited zaisťujú extrémnu odolnosť a zároveň nekompromisné štandardy kvality. Úplne nový nepriľnavý povrch TITANIUM Anti-Scratch vydrží šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardným povrchom značky Tefal a zlučuje v sebe praktickosť nepriľnavého povrchu a mimoriadnu odolnosť proti poškriabaniu, ktorá zvládne aj kovové náčinie. Tieto nepriľnavé hrnce a panvice boli navrhnuté tak, aby zvládli akúkoľvek kulinársku výzvu, a čo je dôležité, nikdy vás nesklamali svojím výkonom. Povýšte svoje kuchárske umenie na úplne novú úroveň s doposiaľ najlepším kuchynským riadom značky Tefal s nepriľnavým povrchom.

undefined

Výhody 13-dielna sada Ingenio Unlimited

Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

undefined

Odolná odnímateľná rukoväť

Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

undefined

Bezpečný nepriľnavý povrch

V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

undefined

Nepriľnavý povrch Titanium

Náš nepriľnavý povrch s úpravou proti poškriabaniu Titanium obsahuje mimoriadne tvrdé prvky pre maximálnu odolnosť a dlhodobý robustný výkon vydrží až šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardnými povrchmi Titanium značky Tefal.

undefined

Technológia Thermo-Signal™

Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal™ sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

undefined

Jednoduché čistenie

Objavte riad na varenie navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysokovýkonným nepriľnavým povrchom na vnútornej aj vonkajšej strane pre ľahké čistenie a praktické varenie.

undefined

Perfektná kompatibilita

Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek pre úplnú flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčnými.

undefined

Vynikajúca indukcia

Extra veľká plocha v kombinácii s hrubým dnom, Thermo-Fusion™+ rýchly ohrev a rovnomerné vedenie tepla v panvici pre rovnomerne uvarené, dokonale pripravené jedlá.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti

undefined

Doba na vychladnutie

Ekologická výhoda: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

undefined

Svetová jednotka v oblasti kuchynského riadu*

Značka Tefal sa usiluje zabezpečiť dokonalé výsledky varenia – o dôvod viac, prečo si vybrať práve Tefal! [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2021, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2020)

undefined

Vaša súprava 13-dielna sada Ingenio Unlimited

13-dielna sada: panvice 24/28 cm + rajnice 16/20 cm + hlboká panvica 24 cm + sklenené pokrievky 16/20/24 cm + 3 doplnky (lyžica, naberačka, obracačka) + 2 odnímateľné rukoväte

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Neuchovávajte kyslé pokrmy

**Podľa interných testov. ***Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nemožno vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. ***Prísnejšia kontrola, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.