OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830
OPTIGRILL ELITE GC750830

OPTIGRILL ELITE GC750830

Ref: GC750830

Perfektný výsledok grilovania, od krvavého až po dobre prepečený steak

Domáci gril Opti Grill Elite s výkonom 2 000 W je majstrom v dokonalom grilovaní mäsa. Grilujte vždy úspešne a potešte všetkých svojich blízkych bezchybným výsledkom. Zvládne pripraviť mäso na akýkoľvek spôsob, od krvavého po dobre prepečené.
Vďaka patentovanej senzorovej technológii, ktorá dokáže merať hrúbku mäsa a zohľadňuje počet kusov mäsa, automaticky upravuje čas prípravy na dosiahnutie dokonalého výsledku grilovania. Preto nie je potrebná teplotná sonda.
Dosiahnite výsledky ako v reštaurácii so skvelými prúžkami grilovaného mäsa vďaka novej funkcii prudkého opekania.
Objavte nový zážitok z grilovania. Vďaka intuitívnemu grilovaciemu asistentovi vás Optigrill Elite navedie a upozorní odpočtom sekúnd. Ľahko zistíte, kedy ste dosiahli ideálny výsledok.
Dvanásť automatických programov takisto pomáha pri príprave lahodného kurčaťa, rýb, zeleniny a ďalších ingrediencií bez nutnosti priebežnej kontroly počas grilovania. Naviac môžete výrobok umývať v umývačke, čo vám uľahčí prácu.

Objavte mobilnú aplikáciu My Tefal so stovkami personalizovaných receptov a návodov krok za krokom, aby sa každý recept podaril na výbornú.

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Inteligentný elektrický domáci gril OptiGrill Elite: grilovanie s dokonalými výsledkami

Grilujte ako profesionáli so svojimi blízkymi, nech už sú ich preferencie, čo sa týka prípravy mäsa, akékoľvek. Od krvavého až po dobre prepečené mäso. A to vďaka patentovanej inteligentnej senzorovej technológii, ktorá automaticky nastavuje ideálne parametre grilovania podľa hrúbky mäsa. Nie je potrebná teplotná sonda. Výsledky sú potom úplne dokonalé. Objavte jednoduché grilovanie s domácim grilom: intuitívny asistent vás povedie krok za krokom pri grilovaní, ktoré máte na dosah ruky: indikuje vám, kedy máte mäso položiť na gril a kedy ho vybrať a či je krvavé (rare), stredne prepečené (medium) alebo dobre prepečené (well-done). Gril OptiGrill Elite ponúka aj možnosť vynikajúceho restovania vďaka funkcii prudkého opekania. Mäso bude dokonale orestované, ako z exteriérového grilu v reštaurácii. Užívajte si každodenne nekonečné možnosti vďaka 12 automatickým programom, ktoré prináša tento elektrický grils výkonom 2 000 W. Popri príprave červeného mäsa ľahko zvládne aj lahodné kurča, ryby, zeleninu a ďalšie suroviny, na ktoré už nemusíte pri príprave dohliadať. Užijete si jedinečné jednoduché grilovanie s možnosťou umývania v umývačke. OptiGrill Elite je tu pre vás s knihou receptov a aplikáciou My Tefal pre široké možnosti varenia.

Výhody OPTIGRILL ELITE GC750830

Užívajte si dokonalé výsledky grilovania

Grilujte vždy úspešne a potešte všetkých svojich blízkych, nech si svoje mäso vychutnajú na akýkoľvek spôsob, od krvavého až po dobre prepečené. Funkcia inteligentného senzora stupňa prepečenia grilu dokáže zmerať hrúbku mäsa a zohľadniť počet kusov, aby automaticky upravila čas prípravy. Preto nie je potrebné používať teplotnú sondu.

undefined

Zážitok z jednoduchého grilovania

Nové rozhranie s intuitívnym asistentom grilovania vás povedie krok za krokom pri grilovaní, ktoré máte na dosah ruky: viete, kedy máte mäso vložiť do grilu, kedy ho vybrať a či je krvavé, stredne prepečené alebo dobre prepečené. 

undefined

Restovanie ako v reštaurácii

 Vďaka funkcii prudkého opekania si užijete dokonale orestované mäso s typickými grilovanými prúžkami. 

undefined

Zabudnite na námahavé čistenie 

Tácka na zachytenie šťavy a odnímateľné nepriľnavé platne, vhodné aj do umývačky riadu. 

undefined

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ