PERFECTMIX+ BL81G831

Ref: BL81G831

Neuveriteľne jemné výsledky mixovania na dosah ruky

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Stolný mixér PerfectMix+ na šejky a smoothie

Vysokorýchlostné mixovanie a dokonale krémová konzistencia sú pre vysokorýchlostný mixér PerfectMix+ hračkou. Pre dokonale hladké smoothie a šejky. Exkluzívna technológia Powelix ponúka šesť antikorových nožov, ktoré urýchľujú prípravu o 30 % * a pôsobivý výkon motora 1200 W pre vysoko efektívny špirálový vír zaisťuje dokonale rovnomernú konzistenciu bez kúskov prísad. Mixér PerfectMix+ má 3 prednastavené programy (Smoothie, drvenie ľadu a automatické čistenie) a vďaka tomu si môžete ešte ľahšie ako kedykoľvek predtým užiť všetky vaše obľúbené pokrmy: zdravé smoothie, lahodné mliečne šejky, zmrzlinu, koktaily, humus a iné dipy a mnoho ďalšieho. Veľkokapacitné nádoba sa ideálne hodí pre celú rodinu. Je vyrobená z tepelne odolného skla, takže nehrozí jej rozbitie, zatiaľ čo 600 ml cestovná fľaša vám umožní vychutnať si dokonalé nápoje na ceste.

Výhody PERFECTMIX+ BL81G831

TECHNOLÓGIA POWELIX

Vďaka exkluzívnej technológii Powelix, ktorá spája extrémne ostré nože, optimalizovaný uhol sekania a pokročilú geometriu, dosiahnete dokonalé výsledky pri príprave všetkých vašich obľúbených receptov, a to až o 30 % rýchlejšie*. *v porovnání s mixérom Tefal LM310

undefined

OPTIMÁLNA ŽIVOTNOSŤ

Optimálny uhol nožov, vďaka ktorému dosahuje najlepší pomer životnosti a výkonu

undefined

OPTIMÁLNY SEKACÍ VÝKON

Extrémne naostrené čepele pre neuveriteľne jemné výsledky mixovania

undefined

OPTIMÁLNY VÍR

Moderná geometria čepelí pre homogénnu štruktúru

undefined

Smoothie doma i na cestách

Svoje lahodné smoothie si vychutnáte kdekoľvek: Tepelne odolná nádoba s objemom 2 litre má skvelú kapacitu pre spoločné vychutnávanie si smoothie doma alebo na ceste v praktickej 600ml cestovnej fľaši.

undefined

Vlastnosti

Main features

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*V porovnaní s modelom Tefal BL310

*v porovnaní s výrobkom Tefal BL310