PREMISS PP1060V0

Ref: PP1060V0

Užite si jednoduchosť a pohodlie

Tefal Premiss: jednoduchá a pohodlná kúpelňová váha
 
Tefal Premiss je vysoko kvalitná, praktická, kompaktná elektronická kúpeľňová váha. Úzky profil umožňuje ľahké skladovanie a pohodlný sklenený povrch s nadčasovým dizajnom sa hodí do každej kúpeľne. Vyniká vysokou odolnosťou a váživosťou až do 150 kg.
Špeciálny druh písma 23 mm s dobrou čitateľnosťou aj z väčšej vzdialenosti a automatické vypnutie / zapnutie iba našliapnutím na platformu činí váhu veľmi užívateľsky príjemnou. V balení sú samozrejme aj batérie a váha je tak pripravená okamžite na použitie.

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii

Kúpeľnová váha tefal premiss: sledujte svoju váhu tým najjednoduchším spôsobom

Pohodlná a praktická, Tefal Premiss je perfektná elektronická kúpeľňová váha. Kontrolovanie údajov o zmene váhy nikdy nebolo jednoduchšie vďaka pohodlnému sklenenému povrchu poskytujúcemu dostatok miesta pre nohy a ľahko čitateľnému LCD displeji. Tefal Premiss ponúka váživosť až do 150 kg, ultratenké ľahko skladovateľné prevedenie a dizajn, ktorý podčiarkne krásu vašej kúpeľne. Našliapnutie na váhu ju automaticky aktivuje a po vykonaní váženie sa sama váha po 5 sekundách automaticky vypne. Balenie obsahuje tiež lítiovú batériu pre okamžité použitie váhy akonáhle ju vybalíte z krabice. Tefal Premiss spája čisté jednoduché línie v dokonalom dizajne, ktorý sa hodí do každej kúpeľne.

Vlastnosti

MERANIE HMOTNOSTI

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ