Snack Collection SW854D16
Snack Collection SW854D16
Snack Collection SW854D16
Snack Collection SW854D16
Snack Collection SW854D16
Snack Collection SW854D16
Snack Collection SW854D16

Snack Collection SW854D16

Ref: SW854D16

Zaistite si vlastné gurmánske zážitky!

Snack Collection – 4 sady boxov – sendvičovač a vaflovač 

Máte radšej tradičnú alebo svetovú kuchyňu? V ktorejkoľvek dennej dobe sa nechajte zviesť sadou boxov a vychutnajte si nové kulinárske pôžitky!

Rad receptov pre vylepšenie spoločných okamihov! S priateľmi, s rodinou, súkromnou návštevou alebo osamote. Pri príprave raňajok, slávnostného jedla či pre originálny gastronomický zážitok. 

S 12 sadami boxov bude Snack Collection štekliť Vaše chuťové poháriky!

Multifunkčný sendvičovač a vaflovač, ktorý sa dodáva so 4 sadami boxov (vafle, gril/opečené panini a jednohubky). Je dômyselný a mimoriadne praktický, jeho odnímateľné a vymeniteľné platne sa ľahko skladujú v sadách boxov, a kolekcia sa dokonale hodí k Vášmu domovu. Ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému povrchu a možnosti umývania platní v umývačke.

Zobraziť viac

2 roky medzinárodnej záruky

15 rokov opraviteľnosti za nízke náklady

30 dní na vrátenie

2 až 3 dní na dodanie

Sendvičovač a vaflovač: vytvorte si vlastnú zbierku a vychutnajte si celý rad pokrmov!

Máte radšej tradičnú alebo svetovú kuchyňu? V ktorúkoľvek dennú dobu sa nechajte zviesť sadou boxov (sendvičovač a vaflovač), a vychutnajte si nové kulinárske pôžitky! Nenechajte si ujsť sendvičovač a vaflovač Snack Collection a jeho kompletnú sadu dosiek! Sada receptov pre vylepšenie spoločných okamihov! S priateľmi, s rodinou, súkromnou návštevou alebo osamote. Pri príprave raňajok, slávnostného jedla či pre originálny gastronomický zážitok. Je dômyselný a mimoriadne praktický, jeho odnímateľné a vymeniteľné dosky sa ľahko skladujú v sadách boxov, a kolekcia sa dokonale hodí k Vášmu domovu. Ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému povrchu a možnosti umývania platní v umývačke.  

undefined

Vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ