ULTRAGLISS PLUS FV6832E0

Ref: FV6832E0

Dokonalé výsledky, dlhotrvajúci parný výkon

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Naparovacia žehlička TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus:

Naparovacia žehlička TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus zjednodušuje každodenné žehlenie, poskytuje výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť a je navrhnutá pre dlhodobý výkon. Jednoduchá údržba a dlhotrvajúci žehliaci výkon sú na dosah ruky vďaka exkluzívnemu odnímateľnému systému na odstraňovanie vodného kameňa, ktorý zaručuje jednoduché čistenie a dlhšiu životnosť výrobku. Hladká a klzká žehliaca plocha Durilium Airglide je odolná proti poškriabaniu a 100 % aktívne otvory na paru zabezpečia maximálne pokrytie parou. Doprajte svojmu oblečeniu vylepšený model s príkonom až 2 800W pre rýchle zahriatie, nepretržitý výstup pary až 50 g/min, efektívne žehlenie a extra výkonný parný ráz až 250 g/min na odstránenie aj tých najodolnejších záhybov.

Výhody ULTRAGLISS PLUS FV6832E0

Dlhotrvajúca výkonnosť

Exkluzívny odnímateľný systém na zachytávanie vodného kameňa umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie, čím zabezpečuje dlhotrvajúci výkon pary.

undefined

2800 W pre rýchle zohriatie

Perfektná naparovacia žehlička pre každodenné použitie, príkon 2800W zabezpečuje rýchle nahriatie a vysoký výkon, kedykoľvek ju potrebujete.

undefined

Efektívne výsledky žehlenia

Nepretržitý výstup pary až do 50 g/min. Pre rýchle a jednoduché žehlenie a dokonalé výsledky za pár sekúnd.

undefined

Výkonný parný ráz

Silný parný ráz až 260 g/min vám poskytne vysoký výkon na vyrovnanie hrubších látok a odolných záhybov.

undefined

Maximálne pokrytie parou

100 % aktívne otvory na paru pre maximálnu distribúciu pary, o 30 % viac otvorov na paru ako predchádzajúca generácia Ultragliss pre dosiahnutie dokonalých výsledkov.

undefined

Žehliaca plocha vysokej kvality

Nová žehliaca plocha Durilium Airglide je číslo 1 v klzkosti od značky Tefal. Poskytuje pôsobivý výkon a široké pokrytie parou s patentovanou technológiou a odolnosťou navrhnutou na dlhodobé používanie.

undefined

Eko režim

Využite úsporu energie vďaka ekologickému režimu, ktorý vyžaduje o 20 % menej energie, prístroj šetrný k životnému prostrediu ponúka nižšie účty za elektrinu.

undefined

Jednoduchý prístup vďaka presnej špičke

Špička žehličky má špeciálny tvar, vďaka ktorému je žehlenie okolo gombíkov oveľa jednoduchšie.

undefined

Jednoduché vertikálne naparovanie

Naparovanie jemných a veľkých odevov je jednoduché vďaka funkcii vertikálnej pary. Ideálne pre vyhladenie záhybov na oblekoch a iných odevoch, ktoré sa vešajú na vešiak, dokonca aj záclon.

undefined

Dlhotrvajúca výkonnosť

Žehliaca plocha s dlhou životnosťou a odolnosťou voči poškriabaniu vám poskytne dlhotrvajúci výkon na dosah ruky vo forme vysokokvalitnej naparovacej žehličky s dlhou životnosťou.

undefined

Dezinfekcia

• ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

undefined

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ