Versalio Deluxe 7 in 1 FR490070
Versalio Deluxe 7 in 1 FR490070
Versalio Deluxe 7 in 1 FR490070
Versalio Deluxe 7 in 1 FR490070

Versalio Deluxe 7 in 1 FR490070

Ref: FR490070

Versalio je multifunkčný hrniec na varenie pre celú rodinu

Versalio 7 v 1: dokonalé varenie!   Toto je Versalio, inteligentná multifunkčná fritéza a hrniec so 7 režimami na prípravu pokrmov. Fritovanie, smaženie, varenie na miernom ohni, restovanie, varenie/varenie cestovín a udržiavanie teploty pokrmov - toto všetko vie, aby vám uľahčil život! Je inteligentný, praktický a disponuje odnímateľným časovačom, aby ste mali neustále prehľad o dobe prípravy. Teplotu môžete nastaviť v rozmedzí 80 - 180 °C, čo je zárukou dokonalého výsledku. Pokrmy môžete sledovať cez priehľadné veko.

  • Nastaviteľné teploty a 7 režimov prípravy jedla pre dokonalý výsledok.
  • Vyprážanie, fritovanie, pomalé varenie, dusenie, varenie cestovín a udržiavanie teploty.

Zobraziť viac

Služby a záruky

  • 2-ročná záruka v cene
  • Zákaznícky servis k dispozícii
  • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Versalio 7 v 1 multifunkčná fritéza a hrniec so 7 režimami prípravy pokrmov: smaženie, fritovanie, varenie na miernom ohni, restovanie, varenie/varenie cestovín a udržiavanie teploty pokrmov

Multifunkčná fritéza a hrniec Versalio Deluxe disponuje 7 režimami prípravy pokrmov pre všestranné varenie. Hravo si poradí s čímkoľvek: smaženie, fritovanie, varenie na miernom ohni, restovanie, varenie/varenie cestovín a udržiavanie teploty jedál. S nastaviteľným rozmedzím teploty od 80 do 180 °C a odnímateľným časovačom je varenie ľahké, praktické a zakaždým prinesie lahodný výsledok. Kniha 20 receptov sa postará, že nikdy nebudete trpieť nedostatkom fantázie. Odnímateľná nádoba a veko sa naviac ľahko čistia a sú vhodné na umývanie v umývačke riadu.

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ