VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10
VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10
VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10
VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10
VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10
VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10

VERTUO NEXT & AEROCCINO XN911B10

Ref: XN911B10CZ

Predajca : Tefal Shop

Dodá káve nový rozmer

 • UNIVERZÁLNE VÝSLEDKY: Kávovar na kapsule vybavený exkluzívnym systémom pre čerstvo pripravené nápoje do veľkých hrnčekov s lahodnou cremou a tradičným espressom
 • POHODLIE: Tento kávovar dokáže pripraviť 5 rôznych kávových nápojov: alto (414 ml), šálka kávy (230 ml), veľké lungo (150 ml), dvojité espresso (80 ml) a klasické espresso (40 ml).
 • KAPSULE V 3 VEĽKOSTIACH: Veľké kapsule na alto a kávu, stredné kapsule na veľké lungo a dvojité espresso a malé kapsule na klasické espresso.
Objavte všetky vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Ďalšia šálka kávy je tu pre vás s kapsulovým kávovarom Vertuo Next.

Ďalšia šálka kávy je tu pre vás s kávovarom Vertuo Next. Kávovar Vertuo Next od značky Krups chce vždy ponúknuť to najlepšie. Pokiaľ máte dnes ráno chuť na veľkú šálku kávy, espresso po obede a hrnček gran lungo popoludní, kávovar Vertuo Next sa o vás postará. Aby ste sa mohli rozhodnúť, aký kávový zážitok si chcete dopriať, ponúka všetky možnosti kávovaru vďaka piatim veľkostiam hrnčeka, a to stlačením jediného tlačidla. Kávovar Vertuo Next od značky Krups ponúka zážitok z kávy Nespresso povýšený na novú úroveň, vďaka novému systému prípravy kávy pomocou technológie centrifúgy. Tá umožňuje prístroju načítať čiarový kód obsiahnutý v každej kapsuly. Potom sa kapsula roztočí, kávovar presne nastaví parametre, aby extrahoval dokonalú chuť a arómu z každej kapsule. Tým dodá každému druhu kávy špecifický rozmer. Kávovar Vertuo Next sa vynasnaží, aby vás potešil, a preto je dostupný v širokej ponuke farieb. Vďaka svojim chrómovaným prvkom nepochybne skrášli každú kuchyňu. Kávovar je vyrobený z 54 % recyklovaného plastu pre udržateľnosť našej planéty. Kávovar je navyše pripojiteľný k Wi-Fi a Bluetooth, čo umožňuje prípadnú aktualizáciu softvéru. Vďaka tomu získate vždy dokonalý kávový zážitok. Aeroccino3 vytvorí hebkú mliečnu penu alebo teplé napenené mlieko pomocou veľmi jednoduchého ale rýchleho automatického systému už za pár sekúnd. Celý proces napenenia je veľmi tichý a bez vibrácií. Penič mlieka sa aktivuje jednoduchým stlačením tlačidla. Aby bola aj údržba jednoduchá, Aeroccino3 má nepriľnavý povrch. Váš zážitok z kávy získava novú úroveň.

Vlastnosti

HLAVNÉ FUNKCIE

FAQ