Večeriame spoločne

Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

 

V Tefale sme sa rozhodli ísť tejto výzve naproti. Vyrábame veľa kvalitných výrobkov a elektrospotrebičov, ktoré sú neodmysliteľnými domácimi pomocníky. S prípravou večere si hravo pomôžu.

 

Rýchle recepty pre celú rodinu #veceriamespolocne 

Projekt Večeriame spoločne pripomína dôležitosť pravidelných rodinných večerí a ich pozitívny vplyv na rodinné väzby, zdravie detí a dospievajúcich. Nejedná sa však o výzvu samoúčelnú. Značka Tefal ako tradičný inovátor ponúka produkty, ktoré každodennú prípravu večerí uľahčia. Či sa už jedná o vysokorychlostný mixér Ultrablend Cook, kontaktný elektrický Optigrillšikovný riad Ingenio, ručný sekáčik 5 second chopper, alebo moderný a bezpečnostne vylepšený tlakový hrniec Clipso

 

S kulinárskym časopisom Apetit a šéfkuchárom Ondrejom Slaninom sme pre vás nižšie pripravili 20 rýchlych a l'ahkých receptov pre celú rodinu. 

 

Vysokorýchlostný mixér 

Ultrablend Cook (BL962)

Lahodné krémové polievky, smoothie, pyré, omáčky, kompóty, mandľové mlieko, ľadová drť, alebo mliečné koktejly. S vysokorýchlostným mixérom je príprava všetkých týchto pokrmov hračka – zvolíte jeden z 8 predvolených automatických programov a čakáte, až vás stroj zavolá ku stolu. Po spoločnej večeri dolejete trošku vody a stlačíte funkciu automatické čistenie. Rýchlosť 45000 otáčok za minútu (460 km/h) má za následok 15x jemnejšiu konzistenciu.

 

5 receptov pre vysokorýchlostný mixér:

Brokolicová krémová polievka

Hubová omáčka

Hubová polievka s kyslou smotanou

Jablčné smoothie so zeleninou

 

POZRITE SA NA VIDEO

 
 

 

Elektrický gril

Optigrill+ XL (GC722)

S elektrickým kontaktným grilom môžete grilovat po celý rok. Vďaka senzorom zmeria hrúbku mäsa, takže vybraný hovädzí steak, alebo grilovaná ryba budú vždy presne podľa vašich predstáv. Displej mení farbu, zobrazuje fázu prípravy a upozorňuje zvukovým signálom na presný stav grilovania. Povrch grilu je vyrobený z nepriľnavého povrchu, ľahko sa čistí (kľudne aj v umývačke, pretože dosky sú vyberateľné).

4 recepty pre elektrický gril

Portobello plnené zeleninou a syrom

Kuracie supreme s bylinkovým maslom a grilovanou špargľou

Steak z vysokej roštenky v červené curry paste

Burgery z hovädzieho mletého mäsa

 

POZRITE SA NA VIDEO

Ručný sekáčik 

5 Second Chopper (K1320404)

Revolúcia v krájaní pre bleskurýchlu prípravu domácich pokrmov! S ručným sekáčikom 5 SECOND CHOPPER Tefal je príprava zdravých domácich pokrmov zase o niečo jednoduchšia!

Vysoko odolné nerezové nože si poradia so všetkými druhmi surovín a vďaka bezpečnostnému viečku môžete byť pri práci úplne v kľude. V priehľadnej nádobe môžete jednoducho sledovať veľkosť surovín: čím viackrát zatiahnete, tým jemnejšie nasekáte suroviny.  

Je to Sekáč do každej rodiny.

5 receptov pre Ručný sekáčik

Guacamole recept

Cheesecake recept

Recept na paradajkovú omáčku

Recept na šalát s quinoa

Recept na šalát Coleslaw  

 

POZRITE SA NA VIDEO

 
 

 

Šikovný riad Ingenio

Rady riadu Ingenio

Ingenio - AUTHENTIC, EXPERTISE, CHEF'S DELIGHT, PERFORMANCE, ELEGANCE, ESSENTIAL. Vďaka riadu Ingenio a jeho jednoducho odnímateľnej rukoväti môžete striedať riad jedným cvaknutím. Variť na platni, presunúť do rúry, servírovať priamo na stôl a zbytky jedla uchovávať v chladničke. Šikovný riad Ingenio šetrí miesto vo vašej kuchyni. Riad môžete ukládat na seba, bez toho aby sa poškrábal. Vďaka nepriľnavému povrchu TITANIUM FORCE vydrží riad až dvakrát dlhšie. Patentované bezpečnostné a odnímateľné držadlo unesie až 10 kg a má desaťročnú záruku.

 

4 recepty so Šikovným riadom Ingenio

Zemiakové placky

Rybie filé

Nadýchané syrové palacinky

Sladko-kyslá červená kapusta

 

POZRITE SA NA VIDEO

Tlakový hrniec  

ClipsoMinut'® 

Tlakový hrniec ClipsoMinut'®  je rychlé a jednoduché riešenie s dokonalými výsledkami. Od mäsa, ryby, zeleniny až po dezerty. Tlakový hrniec ClipsoMinut'®  zvládne všetko až dvakrát rýchlejšie. Je vyrobený z nerezovej oceli a preto je o 30 % ľahší ako konvenčné tlakové hrnce. Ľahko se otvára a zatvára jednou rukou. Tlakový hrniec vás po dosiahnutí správnej teploty a na konci varenia sám upozorní, abyste už nemuseli odhadovať dobu prípravy. Objem je dostatočne veľký pre rodinu, ľahký praktický design. Má bezpečnostný päťstupňový systém pre varenie pod tlakom. Zvládá pomalé varenie. Zachová až o 80 % vitamínov viac. 

5 receptov pre tlakový hrniec

Segedínský guláš podľa Ondreja Slaniny

Kura na paprike podľa Ondreja Slaniny

Hovädzie mäso v kôprovej omáčke podľa Ondreja Slaniny

  

POZRITE SA NA VIDEO