Večeriame spoločne s Tefalom

Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

 

V Tefale sme sa rozhodli ísť tejto výzve naproti. Vyrábame veľa kvalitných výrobkov a elektrospotrebičov, ktoré sú neodmysliteľnými domácimi pomocníky. S prípravou večere hravo pomôžu.

 

Rýchle recepty pre celú rodinu #veceriamespolocne 

Projekt Večeriame spoločne pripomína dôležitosť pravidelných rodinných večerí a ich pozitívny vplyv na rodinné väzby, zdravie detí i dospievajúcich. Nejedná sa však o výzvu samoúčelnú. Značka Tefal ako tradičný inovátor ponúka produkty, ktoré každodennú prípravu večerí uľahčia. Či už sa jedná o:

 

S českým kulinárskym časopisom Apetit a šéfkuchárom Ondrejom Slaninom sme pre vás nižšie pripravili rýchle a l'ahké recepty pre celú rodinu. 

 

Inteligentný multifunkční hrnec Cook4me+ 

Cook4me+ CY851130 

Šikovný multifunkčný hrniec Cook4me + vás prevedie každodennou prípravou jedál, rýchlo a ľahko! Cook4me je ideálny na rodinné večere.

S chytrým multifunkčným hrncom Cook4me + si užijete svojho osobného asistenta v kuchyni. Krok za krokom vás rýchlo prevedie dokonale pripravenými jedlami. Ak chcete variť podľa konkrétnych surovín, jednoducho si vyberte surovinu na digitálnej obrazovke, kliknite a Cook4me + ju pre vás uvarí. Tento elektrický hrniec Cook4me + má 150 odporúčaných receptov na slané a sladké recepty a prevedie vás krok za krokom prípravou lahodných jedál až pre 6 osôb.

V hrnci nájdete celkom 150 lokálnych a zahraničných receptov. 120 z nich zvládnete uvariť pod 15 min.

POZRITE SI VIDEO

 
 

 

Inteligentný elektrický gril OptiGrill Elite 

OptiGrill Elite GC750D30

Inteligentný elektrický gril OptiGrill vás očarí perfektným  výsledkom grilovania.

Potešíte svojich blízkych nech už majú radi mäso pripravované na akýkoľvek spôsob. Od krvavého - po dobre prepečené. Vďaka patentovanej chytrej technológii: automaticky nastaví ideálne parametre pre prípravu surovín podľa hrúbky. Dosiahnete tak dokonalé výsledky grilovania.

Objavte bezproblémový zážitok s Inteligentný elektrickým domácim grilom. 

POZRITE SI VIDEO

 
 

 

Vysokorýchlostný vákuový stolný mixér a polievkovar

High Speed Vacuum Ultrablend Boost BL985A31

Vysokorýchlostný vákuový stolný mixér a polievkovar vám pripraví v sklenenej nádobe vynikajúcu polievku do 30 minút, najjemnejšiu sviečkovú omáčku či zemiakovú kašu. V plastovej nádobe pripraví mixér studené pokrmy. Uvarte si v stolnom mixéri Tefal lahodné jedlá a pripravte najjemnejšie studené nápoje vďaka dvom špecifickým nádobám.

POZRITE SI VIDEO

 
 

 

Šikovný riad Ingenio

Rady riadu Ingenio

Ingenio - AUTHENTIC, EXPERTISE, CHEF'S DELIGHT, PERFORMANCE, ELEGANCE, ESSENTIAL. Vďaka riadu Ingenio a jeho jednoducho odnímateľnej rukoväti môžete striedať riad jedným cvaknutím. Variť na platni, presunúť do rúry, servírovať priamo na stôl a zbytky jedla uchovávať v chladničke. Šikovný riad Ingenio šetrí miesto vo vašej kuchyni. Riad môžete ukládat na seba, bez toho aby sa poškrábal. Vďaka nepriľnavému povrchu TITANIUM FORCE vydrží riad až dvakrát dlhšie. Patentované bezpečnostné a odnímateľné držadlo unesie až 10 kg a má desaťročnú záruku.

 

4 recepty so Šikovným riadom Ingenio

Zemiakové placky

Rybie filé

Nadýchané syrové palacinky

Sladko-kyslá červená kapusta

 

POZRITE SA NA VIDEO

Zdravá teplovzdušná fritéza

ActiFry Genius XL 2v1 YV970815

Zdravá fritéza ActiFry Genius XL 2v1 vnese do vaší kuchyně převratnou změnu. Jediná horkovzdušná fritéza, která díky 2 odděleným varným zónám dokáže připravit 2 vynikající pokrmy najednou. 

Unikátní technologie ActiFry umožňuje připravit v míse výborné křupavé hranolky a na tácu současně připravovat šťavnaté steaky nebo jemné filety z lososa.

Recepty pro ActiFry Genius XL 2v1 YV970815

Podívejte se na video