TEFAL Tyčový mixér Tefal Infiny Force 4v1 HB944138 Biely

Tyčový mixér Tefal Infiny Force 4v1 HB944138 Biely Poskytuje nespočetné možnosti

Výnimočný výkon a maximálna precíznosť, tyčový mixér Tefal Infiny Force. Technológia Powelix Life ponúka vysoko výkonné nože s titánovým povrchom pre dokonalé výsledky a mimoriadnu odolnosť. Vysoko presné viacrýchlostné štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu, takže je ľahké dosiahnuť akúkoľvek textúru alebo výsledok. Výkon 1 000 W zaisťuje rýchle výsledky mixovania aj pri tých najtvrdších surovinách, čím naplní všetky vaše potreby pri príprave jedál.

Referenčné číslo: HB944138

Tyčový mixér Infiny Force: Mimoriadne presný

Tyčový mixér Tefal Infiny Force ponúka presné a ľahké mixovanie, dlhú životnosť prístroja a okamžité výsledky. Nové recepty, ako lahodné domáce polievky, pyré, salsa, pesto a mnohé ďalšie, zvládnete bez námahy. Exkluzívne nože Powelix Life zaisťujú výnimočne dlhú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a poskytuje možnosť mixovať až o 30 % rýchlejšie. Maximálna presnosť je na dosah s ľahko použiteľným viacrýchlostným štartovacím tlačidlom, vďaka ktorému dosiahnete ľubovoľnú štruktúru alebo výsledok. Výkon 1 000 W poskytuje optimálne mixovanie behom okamihu, dokonca aj pri tvrdších surovinách. Objavte dokonalý ponorný mixér s pôsobivým radom funkcií: ochrana proti rozstreku surovín, vďaka ktorej zostane vaša kuchyňa čistá, odnímateľné časti, vhodné do umývačky riadu, odmerná nádoba s objemom 800 ml a univerzálne nadstavce, vrátane sekáčika s 500 ml nádobou, šľahacie metly a nadstavec na drvenie ľadu.

*v porovnaní s našou klasickou technológiou 2 nožov

Základné fakty
 • Odolné nože s vysokou výkonnosťou

  Objavte naše exkluzívne nože Powelix Life Blades, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať až o 30 % rýchlejšie

 • Výkon 1 000 W

  Výkon 1000 W prináša rýchle výsledky pri príprave vašich obľúbených receptov. Zaisťuje optimálne mixovanie širokej škály surovín.

 • S nadstavcom na drvenie ľadu

  Dodajte svojim výtvorom úroveň kvality ako v reštaurácii vďaka výkonnému nadstavcu, ktorý vždy zanechá dojem.

 • Šľahacia metlička

  Všetko, čo potrebujete pri šľahaní, máte na dosah ruky, ideálny pre dokonalé omelety, vaječné bielky, pusinky a ďalšie.

 • Sekáčik

  Objavte bezchybné sekanie, ideálne na zeleninu, salsu, bylinky, korenie a ďalšie.

 • Odmerná nádoba

  Odmerná nádoba s objemom 800 ml sa skvele hodí napríklad na domáce polievky, pyré, pesto a ponúka ideálnu kapacitu na každú príležitosť.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať v umývačke pre čistenie bez námahy, ktoré prináša úroveň pohodlia ideálnu pre každodenné použitie.

 • Žiadny neporiadok alebo striekance

  Ochrana proti rozstriekaniu surovín zachová vašu kuchyňu bez nečistôt pre maximálne pohodlie.

 • Ľahké ovládanie

  Viacstupňové štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu. S variabilnými ovládacími prvkami dosiahnete ľubovoľnú štruktúru a želaný výsledok. Vďaka vylepšenej ergonómii už nemôže byť používanie tohto mixéra jednoduchšie.

 • Odporúča šéfkuchár

  Odporúča a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1 000  W
Farba biela  
Ďalšie priložené príslušenstvo ice crush  
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky Black  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.