TEFAL IXEO POWER QT2020E0

IXEO POWER QT2020E0 Šikovné a výkonné: Revolúcia v žehlení a starostlivosti o odevy

Naparovač odevov Tefal IXEO Power "všetko v jednom" kombinuje technológiu vysokého tlaku so zabudovanou šikovnou, trojpolohovou žehliacou doskou pre perfektný výkon pary a dokonalé výsledky, ktoré vám pomôžu vyzerať vždy skvelo. Ergonomická žehliaca doska, ktorú jednoducho nastavíte či už do vodorovnej alebo zvislej polohy, v kombinácii s ultra ľahkou žehličkou posunie váš zážitok zo žehlenia na novú úroveň. Pripravený za 70 sekúnd - s IXEO POWER vyžehlíte vašu košeľu 2x rýchlejšie, a je ideálnym riešením na jednoduché a každodenné žehlenie bez nedostatkov.

Naparovač odevov Tefal – IXEO POWER riešenie "všetko v jednom"

Tefal vynašiel nový spôsob žehlenia: Naparovač odevov Tefal IXEO POWER ponúka mimoriadne riešenie "všetko v jednom", a spája vysokotlakovú technológiu s praktickosťou polohovateľnej, šikovnej dosky. Poraďte si so svojou košeľou dvakrát rýchlejšie vďaka inovatívnej technológii, ktorú máte stále poruke. Špičkový parný výkon máte na dosah. Spotrebič je pripravený zhruba za 70 sekúnd, a jeho výkonnosť sa vyrovná parnej stanici.* Zabudovaná doska s možnosťou využitia troch polôh ponúka pohodlné žehlenie v polohe zvislej, vodorovnej a 30° šikmej, a má vylepšenú ergonómiu. Žehliaca hlavica pre jednoduché žehlenie umožňuje používateľovi žehliť s ľahkosťou pierka. Má optimálnu ergonómiu vo formáte, ktorý je dvakrát ľahší ako štandardná naparovacia žehlička.** S radom vylepšených funkcií, vrátane technológie no-setting Smart Protect, ktorá znamená, že vašu žehličku nemusíte nastavovať, a zároveň eliminuje riziko toho, že oblečenie vďaka nesprávnemu nastaveniu teploty spálite. Žehliaci systém IXEO Power predstavuje úplnú revolúciu v starostlivosti o odevy – všetko bez potreby používať žehliacu dosku.

*Parný výkon v porovnaní so žehličkou Tefal Effectis, ** V porovnaní so žehličkou Tefal FV3910

Základné fakty
 • Pohodlné a ľahké použitie so zabudovanou šikovnou doskou

  Šikovná doska naplní všetky vaše potreby: Od zvislého po vodorovné žehlenie s novou polohou 30° náklonu. Získajte novú skúsenosť z vylepšeného spôsobu starostlivosti o odevy. Veľkosť je ideálna pre použitie na akékoľvek oblečenie.

 • Silná technológia pre spoľahlivé výsledky

  Inovatívna vysokotlaková technológia ponúka dokonalé výsledky vďaka svojmu vynikajúcemu parnému výkonu: Tlak pary až 5,8 barov, nepretržitý výstup pary až 90 g/min a mimoriadne silný parný ráz 200 g/min.

 • Vylepšená ľahkosť žehlenia s novou žehliacou hlavicou

  Zbrusu nový dizajn ponúka pohodlné, odľahčené žehlenie so žehliacou hlavicou, ktorá je až o polovicu ľahšia ako tradičná naparovacia žehlička, a s presnou špičkou, ktorá napomáha dostať sa ku všetkým detailom

 • Technológia šikovnej ochrany

  Výhoda systému modernej starostlivosti o odevy je v tom, že ho môžete použiť na všetko oblečenie, aj to najjemnejšie, ako je hodváb, s technológiou s ktorou nemusíte nastavovať teplotu

 • Praktická šikovná odnímateľná základňa

  Pre plne flexibilné a pohodlné žehlenie; odnímateľná základňa umožňuje osviežiť vaše odevy kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete ju použiť na záclony, nábytok a podobne.

 • Rýchle a pohodlné zahrievanie

  Parné riešenie všetko v jednom je pripravené za zhruba 70 sekúnd. Výkon je pripravený za okamih. Spotrebič vhodný pre každodenné použitie a úpravy odevov na poslednú chvíľu.

 • Ďalšie výhody: Osviežuje a dezinfikuje

  Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií. Osviežuje odevy a odstraňuje pachy. Pre svieže odevy a dokonalú hygienu.

 • Ľahké prenášanie

  Vďaka malým kolieskam v základni naparovacej stanice je prenášanie jednoduché. Starostlivosť o odevy tak môžete vykonávať doma kdekoľvek.

 • Odvápnenie pomocou jednoduchého vypláchnutia

  S vyplachovacím systémom pre riešenie odvápnenia, ktorý zaisťuje úplnú ochranu a údržbu vášho naparovača odevov "všetko v jednom", si užívajte dlhotrvajúcu výkonnosť a výsledky, ktoré môžete vidieť každý deň

 • Odnímateľná nádržka na vodu pre dokonalé pohodlie

  Veľký objem nádržky na vodu 1,1 litra zaisťuje dlhé žehlenie; plnenie nemôže byť jednoduchšie.

 • Praktický vďaka dodávanému príslušenstvu

  Vybrané modely zahŕňajú praktické príslušenstvo ako je textilná kefa navrhnutá na hrubé tkaniny a odnímateľný vešiak pre ľahšie naparovanie

Funkcie
Príkon 2170  W
Výstup pary Až 90  g/min
Parná hlavica Nehrdzavejúca oceľ  
Doba zahrievania s  s
Dezinfekcia    
Dĺžka prívodného kábla m  m
Teleskopická tyč Dvojitá  
Nastavenie pary 3  
Háčik na dvere    
Objem nádržky na vodu 1.1  L
Automatické vypnutie Áno  
Tlačidlo zapnuté/vypnuté Ovládané nohou  
Nádržka na vodu Odnímateľná  
Kontrolka prázdnej nádržky    
Kontrolka pripravenosti pary    
Priestor na uloženie napájacieho káblu Háčik  
Odpojiteľná základňa    
Kolieska    
Funkcia na odstraňovanie vodného kameňa Systém preplachovania  
Upozornenie na vodný kameň    
Príslušenstvo Kefa na tkaniny  
Farba Čierna a medená  
Dĺžka parnej hadice 1.7  m
Para na vyžiadanie    
Vyhrievaná žehliaca plocha    
Použitie Vetikálne a horizontálne  
Bar pump pressure Až 5  bar
Integrated board Smart board 3 positions  

Návod   na použitie