Rajnica Tefal Ingenio Unlimited L7633032 20 cm

Ref: L7633032

Predajca : Tefal Shop

Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • ZJEDNODUŠTE SI VARENIE: Premiestňujte nádoby na varenie z varnej dosky do rúry a zvyšky uložte do chladničky* vďaka systému odnímateľnej rukoväte, ktorý poskytuje výnimočné pohodlie pre každý deň. Zjednodušte si varenie s produktami Ingenio!
 • ÚSPORA PRIESTORU: Vďaka svojmu priestorovo úspornému a stohovateľnému dizajnu sa nádoby na varenie Ingenio prakticky zmestia do linky, skriniek a na police.
 • DOKÚPITEĽNÁ MIMORIADNE BEZPEČNÁ RUKOVÄŤ: Bezpečná a patentovaná odnímateľná rukoväť (predáva sa zvlášť) unesie až 10 kg** a má 10-ročnú záruku***
Objavte všetky vlastnosti

32,90 €

Skladom

|Dodanie 2 až 3 dní

 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Rajnica Tefal Ingenio Unlimited: mimoriadne odolná 

Ingenio bolo vyrobené pre zjednodušenie varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky vďaka praktickej dokúpiteľnej odnímateľnej rukoväti (1), ktorá je viac, než obyčajným módnym doplnkom: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Úprava proti poškriabaniu, nepriľnavosť a odolnosť: Tá správna voľba panvíc a rajníc, s ktorými pocítite rozdiel. Panvice a rajnice Tefal Unlimited zaisťujú extrémnu odolnosť a zároveň nekompromisné štandardy kvality. Úplne nový nepriľnavý povrch TITANIUM Anti-Scratch vydrží šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardným povrchom značky Tefal a zlučuje v sebe praktickosť nepriľnavého povrchu a mimoriadnu odolnosť proti poškriabaniu, ktorá zvládne aj kovové náčinie. Táto nepriľnavá rajnica bola navrhnutá tak, aby zvládla akúkoľvek kulinársku výzvu, a čo je dôležité, nikdy vás nesklamala svojím výkonom. Povýšte svoje kuchárske umenie na úplne novú úroveň s doposiaľ najlepším kuchynským riadom značky Tefal s nepriľnavým povrchom.

Výhody Rajnica Tefal Ingenio Unlimited L7633032 20 cm

Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: kúzelná odnímateľná rukoväť, rajnica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

undefined

Odolná odnímateľná rukoväť

Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

undefined

100 % bezpečný nepriľnavý povrch

V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

undefined

Nepriľnavý povrch Titanium:

Náš nepriľnavý povrch s úpravou proti poškriabaniu Titanium obsahuje mimoriadne tvrdé prvky pre maximálnu odolnosť a dlhodobý robustný výkon vydrží až šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardnými povrchmi Titanium značky Tefal.

undefined

Technológia Thermo-Signal™

Keď rajnica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

undefined

Ľahké čistenie

Objavte riad na varenie navrhnutý tak, aby napĺňal vaše každodenné potreby pri varení,
s vysoko efektívnym nepriľnavým vnútorným aj vonkajším povrchom pre ľahké
čistenie a pohodlné varenie.

undefined

Perfektná kompatibilita

Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

undefined

Prémiová indukcia 

Extra veľká plocha v kombinácii s hrubým dnom, Thermo-Fusion™+ zaručuje rýchly ohrev a rovnomerné vedenie tepla v rajnici pre rovnomerne uvarené, dokonale pripravené jedlá.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

undefined

Doba na vychladnutie

Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

undefined

Tefal: svetová jednotka vo svete kuchynského riadu*

Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
*Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

undefined

Vlastnosti

Porovnať

Nástroj na porovnávanie

Rajnica Tefal Ingenio Unlimited L7633032 20 cm

32,90 €

Skladom

Rajnica Tefal Ingenio Unlimited L7633032 20 cm

Rajnica Tefal Ingenio Natural Force L3963002 20 cm

32,90 €

Skladom

Rajnica Tefal Ingenio Natural Force L3963002 20 cm

Rajnica Tefal Ingenio Unlimited L7632932 18 cm

30,90 €

Skladom

Rajnica Tefal Ingenio Unlimited L7632932 18 cm

Hlavné vlastnosti

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Neuchovávajte kyslé pokrmy

** Podľa interných testov. *** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. **** Prísnejšie kontroly, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

(1) Predáva sa samostatne