Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny
Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny
Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny
Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny
Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny
Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny
Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny

Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny

Ref: QT2020E0

Predajca : Tefal Shop

Šikovné a výkonné: Revolúcia v žehlení a starostlivosti o odevy

 • Parná stanica „všetko v jednom“ s exkluzívnou praktickou doskou nastaviteľnou do 3 polôh
 • Intenzívny konštantný výkon pary 90 g/min a perfektné vyhladenie záhybov
 • Pohodlné žehlenie vďaka ultra ľahkej žehliacej hlavici
Objavte všetky vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii
 • Výrobky opraviteľné po dobu 15 rokov

Naparovač odevov Tefal – IXEO POWER riešenie "všetko v jednom"

Tefal vynašiel nový spôsob žehlenia: Naparovač odevov Tefal IXEO POWER ponúka mimoriadne riešenie "všetko v jednom", a spája vysokotlakovú technológiu s praktickosťou polohovateľnej, šikovnej dosky. Poraďte si so svojou košeľou dvakrát rýchlejšie vďaka inovatívnej technológii, ktorú máte stále poruke. Špičkový parný výkon máte na dosah. Spotrebič je pripravený zhruba za 70 sekúnd, a jeho výkonnosť sa vyrovná parnej stanici. Zabudovaná doska s možnosťou využitia troch polôh ponúka pohodlné žehlenie v polohe zvislej, vodorovnej a 30° šikmej, a má vylepšenú ergonómiu. Žehliaca hlavica pre jednoduché žehlenie umožňuje používateľovi žehliť s ľahkosťou pierka. Má optimálnu ergonómiu vo formáte, ktorý je dvakrát ľahší ako štandardná naparovacia žehlička. S radom vylepšených funkcií, vrátane technológie no-setting Smart Protect, ktorá znamená, že vašu žehličku nemusíte nastavovať, a zároveň eliminuje riziko toho, že oblečenie vďaka nesprávnemu nastaveniu teploty spálite. Žehliaci systém IXEO Power predstavuje úplnú revolúciu v starostlivosti o odevy – všetko bez potreby používať žehliacu dosku. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.

undefined

Výhody Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny

Pohodlné a ľahké použitie so zabudovanou šikovnou doskou

Šikovná doska naplní všetky vaše potreby: Od zvislého po vodorovné žehlenie s novou polohou 30° náklonu. Získajte novú skúsenosť z vylepšeného spôsobu starostlivosti o odevy. Veľkosť je ideálna pre použitie na akékoľvek oblečenie.

undefined

Silná technológia pre spoľahlivé výsledky

Inovatívna vysokotlaková technológia ponúka dokonalé výsledky vďaka svojmu vynikajúcemu parnému výkonu: Tlak pary až 5,8 barov, nepretržitý výstup pary až 90 g/min a mimoriadne silný parný ráz 200 g/min.

undefined

Vylepšená ľahkosť žehlenia s novou žehliacou hlavicou

Zbrusu nový dizajn ponúka pohodlné, odľahčené žehlenie so žehliacou hlavicou, ktorá je až o polovicu ľahšia ako tradičná naparovacia žehlička, a s presnou špičkou, ktorá napomáha dostať sa ku všetkým detailom

undefined

Technológia šikovnej ochrany

Výhoda systému modernej starostlivosti o odevy je v tom, že ho môžete použiť na všetko oblečenie, aj to najjemnejšie, ako je hodváb, s technológiou s ktorou nemusíte nastavovať teplotu

undefined

Praktická šikovná odnímateľná základňa

Pre plne flexibilné a pohodlné žehlenie; odnímateľná základňa umožňuje osviežiť vaše odevy kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete ju použiť na záclony, nábytok a podobne.

undefined

Rýchle a pohodlné zahrievanie

Parné riešenie všetko v jednom je pripravené za zhruba 70 sekúnd. Výkon je pripravený za okamih. Spotrebič vhodný pre každodenné použitie a úpravy odevov na poslednú chvíľu.

undefined

Dezinfekcia

• ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

undefined

Ľahké prenášanie

Vďaka malým kolieskam v základni naparovacej stanice je prenášanie jednoduché. Starostlivosť o odevy tak môžete vykonávať doma kdekoľvek.

undefined

Odvápnenie pomocou jednoduchého vypláchnutia

S vyplachovacím systémom pre riešenie odvápnenia, ktorý zaisťuje úplnú ochranu a údržbu vášho naparovača odevov "všetko v jednom", si užívajte dlhotrvajúcu výkonnosť a výsledky, ktoré môžete vidieť každý deň

undefined

Odnímateľná nádržka na vodu pre dokonalé pohodlie

Veľký objem nádržky na vodu 1,1 litra zaisťuje dlhé žehlenie; plnenie nemôže byť jednoduchšie.

undefined

Praktický vďaka dodávanému príslušenstvu

Vybrané modely zahŕňajú praktické príslušenstvo ako je textilná kefa navrhnutá na hrubé tkaniny a odnímateľný vešiak pre ľahšie naparovanie

undefined

Vaša súprava Naparovač odevov Tefal Ixeo Power QT2020E0 Medený/Čierny

Obsah balenia:

 • Naparovač odevov Tefal IXEO POWER
undefined

Vlastnosti

Steam & performance

Plný komfort

Jednoduché používanie

Praktická žehliaca doska Smart Board umožňuje jednoduchšie a efektívnejšie žehlenie v troch rôznych polohách: horizontálne, vertikálne a pod uhlom 30 stupňov. Vďaka svojej veľkosti je ideálna na rôzne typy žehlených odevov.

Ergonomický dizajn

Mobilitu celého spotrebiča zabezpečujú praktické kolieska v základni. Vďaka tomu môžete žehliacu stanicu voľne premiestňovať a elegantný dizajn sa bude hodiť do každého interiéru. Okrem toho môžete zo stanice odpojiť nádržku na vodu a ľahko vyžehliť záclony, závesy a pohovky.

undefined

Vďaka rovnomernému rozloženiu horúcej pary vo vláknach tkaniny nielenže osviežite a odstránite nepríjemné pachy, ale tiež odstránite až 99,9 % baktérií.

Žehlenie bez nastavovania. Technológia Smart Protect poskytuje univerzálnu teplotu, ktorá je bezpečná pre všetky typy tkanín.

undefined

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Parný výkon v porovnaní so žehličkou Tefal Effectis, ** V porovnaní so žehličkou Tefal FV3910