Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm
Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm
Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm
Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm
Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm

Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm

Ref: G2660572

Predajca : Tefal Shop

Prirodzene odolná panvica

 • Nepriľnavý povrch Mineralia+: Objavte vysokokvalitný odolný nepriľnavý povrch obohatený o prírodné minerály, ktorý zaručuje dokonalý sklz pre každodenné jednoduché varenie s nízkym obsahom tuku
 • Bezpečný nepriľnavý povrch, bez PFOA, bez olova a kadmia. Prísnejšie kontroly ako vyžadujú normy pre materiály prichádzajúce do kontaktu s potravinami. Žiadne PFOA v súlade s platnými predpismi. Bez olova bez kadmia (bez Pb, bez Cd) znamená, že v náteroch nie sú zámerne pridané Pb a Cd a že ich nezistili testy vykonané externými laboratóriami. 
 • Inovatívna zóna Thermo-Signal™ pre vždy dokonalé prepečenie zmení farbu, keď je čas na začatie varenia
Objavte všetky vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

K dispozícii ešte

Set panvíc Tefal Natural Force wok 28 cm, klasické 26 cm a palacinky 25 cm panvice

79,85 €

Set panvíc Tefal Natural Force wok 28 cm, klasické 26 cm a palacinky 25 cm panvice

Panvica Natural Force: Prirodzene odolná

Objavte novú panvicu Natural Force, ktorú jednoducho každý kuchár musí mať . Povrch Mineralia+ je prvý mimoriadne odolný nepriľnavý povrch značky Tefal, obohatený o prírodný minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výnimočný minerál tvrdý ako železo. Kvôli ochrane jeho prirodzených vlastností sa ťaží priamo zo zeme a pri výrobnom procese sa nepoužívajú a nepridávajú žiadne chemikálie. Výsledkom je povrch obohatený o kalcium, ktorý má osvedčené nepriľnavé vlastnosti pre jednoduché nízkotučné varenie. Celú sadu dopĺňajú najnovšie inovácie značky Tefal: Thermo-Signal™ vám zabezpečí dokonalé vysmážanie jedál a Thermo-Fusion+™ sa postará o rýchle a rovnomerné varenie. Táto vysoko výkonná panvica dodá vášmu domácemu vareniu zdravý rozmer, od chutnej omelety po chrumkavú pečenú rybu, a to vďaka vysoko kvalitnému nepriľnavému povrchu, ktorý zaisťuje dokonale chutné jedlá bez tuku.

undefined

Výhody Panvica Tefal Natural Force G2660572 26 cm

Nepriľnavý povrch Mineralia+

Povrch Mineralia+ od značky Tefal bol obohatený o prírodné minerály a jeho osvedčené nepriľnavé vlastnosti vám umožnia každodenné varenie bez pridania tuku.

undefined

100 % bezpečný nepriľnavý povrch

0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*


*Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

undefined

THERMO-SIGNAL™

Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

undefined

Špičková indukčná technológia

Vďaka extra veľkej ploche panvice v kombinácii s jej hrubým dnom zaručuje Thermo-Fusion™+ rýchly ohrev a homogénne vedenie tepla v panvici pre rovnomerne uvarený pokrm.

undefined

Všetky typy sporákov, vrátane indukcie.

Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

undefined

Nepriľnavý vnútorný a vonkajší povrch

Jednoduché čistenie a praktické varenie Navrhnuté tak, aby vaše každodenné potreby.pri varení boli uspokojené.

undefined

Vyrobené vo Francúzsku

Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

undefined

Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne, čo je ďalší dobrý dôvod, prečo si vybrať značku Tefal!

*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

undefined

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ